arteo_cz

CastForge 2018
Nürnbergmesse

strechy praha 2018

ŽIVOT NA ZAHRADĚ s důrazem na BIO

ŽIVOT NA ZAHRADĚ s důrazem na BIO

15. ročník prodejní a kontraktační výstavy Život na zahradě se koná 21.- 23. září 2018 na výstavišti Černá louka v Ostravě. Zvláštní pozornost bude věnována BIO pěstování ovoce a zeleniny, organickým ...

Mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH udělil ceny GRAND PRIX a TOP EXPO

Mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH udělil ceny GRAND PRIX a TOP EXPO

Prestižní ceny GRAND PRIX za nejlepší exponáty/technologie a ceny TOP EXPO za nejpůsobivější expozice byly uděleny. V rámci mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH 2018 byli oceněni vystavovatelé, ...

<strong>SILMO PAŘÍŽ 2018 - Unikátní nabídka komentované prohlídky v češtině!</strong>

SILMO PAŘÍŽ 2018 - Unikátní nabídka komentované prohlídky v češtině!

51. ročník mezinárodního veletrhu oční optiky SILMO 2018 proběhne v Paříži již 28. září až 1. října. SILMO je jedním z největších veletrhů optiky na světě a jeho návštěva proto může být matoucí, slo ...

On-line prodej vstupenek

ra-TL

zpět

ProWein 2011 - vstříc dalšímu vynikajícímu ročníku!

Publikováno: 19.11.2010 00:00

Autor: Messe Düsseldorf

ProWein 2011 - vstříc dalšímu vynikajícímu ročníku!

Ve dnech od 27. do 29. března 2011 se v Düsseldorfu znovu setkají mezinárodní zástupci oboru vína a lihovin. Na veletrhu ProWein 2011 budou přítomny opět všechny významné světové vinařské regiony. Hans Werner Reinhard, nový zástupce jednatele společnosti Messe Düsseldorf k této akci říká: “Tím ProWein vytváří i v roce 2011 optimální a jedinečné předpoklady pro zahraniční odborné návštěvníky ze světa obchodu a gastronomie, kteří si mohou vytvořit komplexní představu o aktuální nabídce na světových trzích i o trendech a inovacích v oborech vinařství a lihovarnictví. ProWein tak tvoří kompaktní a fundovaný základ obchodu.“

Mezi vystavovateli se očekává na 3 400 firem z Evropy, Ameriky, Afriky, Asie a Oceánie. Zvláště potěšitelná je okolnost, že se prodejci vína a lihovin dříve než kdy jindy závazně rozhodli pro účast na veletrhu ProWein v roce 2011, a tím jednoznačně potvrdili a vyzdvihli jeho špičkovou pozici v rámci mezinárodního konkurenčního boje.

Obor biovína dostál míře vzrůstu svého významu pro trhy a odpovídajícím způsobem je znovu prominentně zastoupen i na akci ProWein 2011. Zhruba 150 očekávaných vystavovatelů z 15 zemí stabilně potvrzuje, jak výborně mohou chutnat ekologicky pěstovaná vína.

Chuť, svěžest, individualita – vychutnejte si tu harmonii vjemů
ProWein si na příští březen pro milovníky ostřejších nápojů přichystal lákavou nabídku. Vzrušující a rozmanitá bude prezentace lihových nápojů od tří stovek reprezentativních firem. Vedle nabídky různých druhů whiskey, likérů nebo rumu to budou i regionální speciality menších pálenic, které jistě nezná každý.

ProWein – více než byznys
Zlatým hřebem veletrhu ProWein je Centrální degustační zóna v pavilonu 6 založená ve spolupráci s odborným časopisem „Weinwirtschaft“. Jako perfektní „senzorický rozcestník“ tvoří skutečně dobrou orientační pomůcku po další pohyb na veletrhu.
Při zvláštní předváděcí akci „Wine’s best friends“, kterou organizuje veletrh ProWein společně se svým partnerem, magazínem „Der Feinschmecker“, nabízí zhruba tři sta účastníků své delikatesy a vybrané přílohy k vínu. Cenné tipy pro sestavení sortimentu si odsud odnesou zvláště zástupci specializovaných obchodů.

A informace, zajímavé akce a široká nabídka produktů nečekají jen na odborné návštěvníky výstaviště. Při akci s názvem „ProWein goes city“ aneb „Veletrh po veletrhu“ bude celý Düsseldorf vzdávat hold bohu vína a radosti Bakchovi. V mnoha restauracích a specializovaných obchodech jsou milovníci vína zváni i po skončení veletrhu na řadu atraktivních vinných akcí.

V březnu tohoto roku veletrh ProWein, světově nevýznamnější setkání oboru vína a lihovin, zaznamenal znovu rekord. Přičinilo se něj 3 395 vystavovatelů z 51 zemí a více než 36 000 odborných návštěvníků (téměř jedna třetina z nich přicestovala ze zahraničí). Hosté byli s průběhem akce velmi spokojeni. Německý vinařský institut (DWI) označil veletrhu ProWein jako „barometr nálady v oboru“. Vystavovatelé chválili zaměření veletrhu na odborné návštěvníky a radovali se z mimořádně kvalitních kontaktů se zákazníky bez ztrát při použití plošné reklamy. Odborní návštěvníci ohodnotili veletrh ProWein nejlepšími známkami: 97 procent se k průběhu vyjádřilo zcela pozitivně.

Plánek výstavy ke stažení

http://www.prowein.de

verze pro tisk >

Další články:

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SVĚT BETONU v Paříži

- INTERMAT 2015 a WORLD OF CONCRETE EUROPE

- ZEMĚDĚLSKÝ TÝDEN V PAŘÍŽI

- Zemědělský týden v Paříži

- Česká účast v Lyonu s podporou MPO

- SIMA - SIMAGENA 2015 v předstihu

- SIAL útočí na naše chuťové a čichové smysly

- Premiéra veletrhu WNE 2014

- Brýle a oční optika SILMO Paříž 2014

- SILMO Mondial de l´Optique, Paříž 2014

- SIAL 2014 slaví 50. výročí

- České firmy se představují na EUROSATORY 2014

- WORLD NUCLEAR EXHIBITION Paříž

- BIOMASA A BIOENERGIE v Hamburku

- EUROPAIN 2014 Celosvětové setkání pekařů a cukrářů

- Veletrh vodárenských odborníků v Alžírsku

- BIOMASA A BIOENERGIE 2014 v Hamburku

- EUROPAIN 2014 - největší pekárna a cukrárna v Paříži

Inmex SMM India

Copyright ©2009-2018: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Ortenovo náměstí 2, 170 00 Praha 7
tel.: 266 007 226, 603 230 648
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}