strechy praha - Pro zobrazení tohoto reklamního prvku potřebujete Flash Player

Nürnbergmesse
Veletrh větrné energie WindEnergy Hamburg 2018

staffito-300

METAV 2018: Specializovaný veletrh výrobní techniky v Düsseldorfu

METAV 2018: Specializovaný veletrh výrobní techniky v Düsseldorfu

20. veletrh technologií pro kovoobrábění, který se koná od 20. do 24. února 2018 v Düsseldorfu, ukazuje v rámci jednoho organického celku kompletní řetězec tvorby hodnot v tomto průmyslovém oboru. V c ...

Nic jiného neplatí... CZECHBUS BUDE!

Nic jiného neplatí... CZECHBUS BUDE!

Určitě úsilí o senzaci, možná zvědavost anebo také škodolibost – to i jiné věci mohou stát za „zaručenými“ informacemi, že prý letošní CZECHBUS nebude. Přes nepřízeň osudu či spíše počasí je nutno kon ...

Úspěšný elektroveletrh míří do Ostravy

Úspěšný elektroveletrh míří do Ostravy

Jste elektrikář, elektroprojektant, revizní technik? Úspěšný elektroveletrh míří do Ostravy - v listopadu se tradičně uskuteční v Multifunkční aule Gong (plynojem). Přijďte ve dnech 21. - 22.11.2017.

biomasa 2018

Realizace expozic

zpět

GO a REGIONTOUR 2011: přípravy v plném proudu

Publikováno: 25.11.2010 00:00

Autor: Veletrhy Brno, a.s.

GO a REGIONTOUR 2011: přípravy v plném proudu

Tradiční tandem veletrhů cestovního ruchu proběhne od 13. do 16. ledna 2011 s řadou zajímavých novinek v expozicích i v doprovodném programu. První dva dny budou především setkáním profesionálů v cestovním ruchu, ale páteční odpoledne a víkend osloví široké spektrum návštěvníků. Ti, kdo mají o cíli své příští cesty jasno, na brněnském výstavišti získají detailní informace a vyberou si z konkurenčních nabídek cestovních kanceláří, ubytovatelů, dopravců aj. Dosud nerozhodnutým cestovatelům veletrhy GO a REGIONTOUR přinesou spoustu inspirace k dalšímu putování a pro všechny je připraven bohatý zábavný program.

Regiony zblízka
Dvacátý ročník veletrhu REGIONTOUR provede návštěvníky po krásných místech a turistických zajímavostech celé České republiky i Slovenska. Po dvou desetiletích podpory incomingu a jeho cílené propagace je naprostá většina potenciálních cílů podrobně popsána a zmapována v turistických materiálech, které budou návštěvníkům k dispozici na každém stánku. Navíc mohou v pavilonu P okusit autentickou atmosféru jednotlivých regionů s jejich typickým folklórem, kuchyní či řemeslnou tradicí. K účasti se hlásí všechny kraje a největší turistické regiony České republiky, opět nechybí ani vystavovatelé ze Slovenska. K nováčkům ročníku patří Mikroregion Kuřimka, Kúpele Dudince, Muzeum Boskovicka nebo rekreační centrum Sepetná. Určitě nepřehlédnete ani rozsáhlý stánek Asociace hotelů a restaurací, kde proběhne gastronomický doprovodný program „Ochutnej krajové speciality!“.

Noví vystavovatelé na GO
Za inspirací ke vzdálenějším cestám se návštěvníci vydají do sousedního pavilonu F. K novinkám zde patří pódiový program „Ochutnej svou dovolenou, než ji koupíš!“, interaktivní dětský koutek „CK dětský svět“ a samozřejmě také rozšířená nabídka vystavovatelů.
Společnost Novasol, která jako pobočka mezinárodního koncernu zprostředkovává pronájem rekreačních objektů po celém světě, letos poprvé vystavuje samostatně a chystá pro klienty zajímavé novinky, mj. také pobyt v nových chatách postavených ve skandinávském stylu přímo u berlínského areálu Tropical Islands. Zájem o individuální formu dovolené u nás v posledních letech stoupá a vyhledávají ji například rybáři, majitelé psů a koček nebo rodiny s více dětmi.
K nováčkům na veletrhu GO bude patřit cestovní kancelář Hoška Tour, která se v minulých ročnících prezentovala na veletrhu REGIONTOUR jako propagátor krás domovského města Lázně Bělohrad. Specialista na aktivní dovolenou, poznávací zájezdy a vysokohorskou turistiku chce v Brně oslovit především aktivní seniory, kterým šije zájezdy přímo na míru. Zajímavostí nabídky pro příští sezonu je zájezd pořádaný ve spolupráci s Klubem českých turistů do Turecka na říjnové mezinárodní turistické setkání IVV.
Podruhé se zúčastní cestovní kancelář Ancora, která na trhu působí již 21 let a na stánku se představí společně s partnery z Turecka a Egypta. Svou nabídku zaměřuje na letecké zájezdy především do Bulharska, Turecka, na řecké ostrovy, do Egypta a v příštím roce nově také do Spojených arabských emirátů.
Dynamickou prezentaci připravuje společnost Zabloudil, Xtrem, která je brněnskou pobočkou prestižních cestovních kanceláří Adventura, China tours a Parkam holidays a zároveň pořadatelem zájezdů zaměřených na pohybové aktivity, moderní přírodní a technické sporty a extrémní zážitky. Malou ukázkou z její nabídky pro teambuildingové akce i výstavbu volnočasových areálů bude lanová překážka, kterou mohou návštěvníci veletrhu v pavilonu F zdolat přímo na místě.
Z tradičních účastníků veletrhu GO nebudou chybět cestovní kanceláře Firo Tour, Blue Style, Shenko´s, CK Pressburg a další.

Poprvé se představí Brazílie
Koho by nelákala? Rio de Janeiro s jedinečným karnevalem, supervodopády Iguacu, Amazonie, národní parky i krásné pláže... Loni se do Brazílie vypravilo přibližně sedm tisíc českých turistů, ale před pár lety jich bylo ještě více a jejich zájem chce Velvyslanectví Brazilské federativní republiky znovu povzbudit cílenou prezentací na veletrhu GO 2011. Půjde o vůbec první oficiální účast Brazílie na veletrhu cestovního ruchu v České republice a stánek bude koncipován jako pozvánka na nejkrásnější a nejvyhledávanější místa země. Předpokládá se účast nejen brazilského institutu pro rozvoj cestovního ruchu Embratur, ale také touroperátotů, jejichž cílem je navázat kontakty s českými cestovními kancelářemi.

Nabídku okoření fotografie, filmy a besedy
Novinkou doprovodného programu bude fotografická výstava v pavilonu F nazvaná „Doteky cest“. Jde o retrospektivní ohlédnutí fotografující cestovatelky Hany Růžičkové (photoexpo.cz) za její devítiletou tvorbou. Výstava návštěvníky zavede do exotických zemí jako Peru, Thajsko, Maroko, Srí Lanka, Maledivy či Kuba. Celkem osmnáct fotografií, vždy po dvou z každého roku, je zpracováno tak, jak je autorka ve své době prezentovala, a doplněno zajímavými popisy. Na výstavu Hany Růžičkové navazují fotografie z fotoexpedic Institutu digitální fotografie s.r.o. (IDIF). Další, již tradiční součástí veletrhu GO bude výstava fotografií cestovatele Jiřího Kolbaby.
V pavilonu P bude mít o víkendu premiéru folklórní festival REGIONTOURfest připravovaný ve spolupráci s Folklórním sdružením ČR. Své umění zde představí folklórní soubory z různých krajů nejen České republiky, návštěvníci se mohou těšit také na ukázky lidových řemesel a poznávací soutěž zaměřenou na památky, osobnosti a typické produkty jednotlivých regionů.
V rámci doprovodného programu veletrhů GO a REGIONTOUR pořádá CK Livingstone již 14. ročník festivalu GO kamera, který je největším cestovatelským setkáním v České i Slovenské republice. Ve čtyřech dnech se v sálech Kongresového centra vystřídají desítky známých osobností, proběhnou zde zajímavé besedy, promítání cestovatelských filmů, výstavy fotografií i publikací.

Praktické informace pro návštěvníky:

Dny pro odborníky:
13. - 14. 1. 2011 (14. 1. do 14.00 hod.)

Dny pro veřejnost:
14. - 16. 1. 2011 (14. 1. od 14. hod.)
Otevírací doba:
10.00 – 18.00 hod
v neděli jen do 16.00 hod

http://www.regiontour.cz

verze pro tisk >

Další články:

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SVĚT BETONU v Paříži

- INTERMAT 2015 a WORLD OF CONCRETE EUROPE

- ZEMĚDĚLSKÝ TÝDEN V PAŘÍŽI

- Zemědělský týden v Paříži

- Česká účast v Lyonu s podporou MPO

- SIMA - SIMAGENA 2015 v předstihu

- SIAL útočí na naše chuťové a čichové smysly

- Premiéra veletrhu WNE 2014

- Brýle a oční optika SILMO Paříž 2014

- SILMO Mondial de l´Optique, Paříž 2014

- SIAL 2014 slaví 50. výročí

- České firmy se představují na EUROSATORY 2014

- WORLD NUCLEAR EXHIBITION Paříž

- BIOMASA A BIOENERGIE v Hamburku

- EUROPAIN 2014 Celosvětové setkání pekařů a cukrářů

- Veletrh vodárenských odborníků v Alžírsku

- BIOMASA A BIOENERGIE 2014 v Hamburku

- EUROPAIN 2014 - největší pekárna a cukrárna v Paříži

mpo2017

Copyright ©2009-2017: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Ortenovo náměstí 2, 170 00 Praha 7
tel.: 266 007 226, 603 230 648
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}