WindEnergy Hamburg

mEX 2019
Mezinárodní výstava pro milovníky koní

Veletržní společnost Karlsruhe

Stavební stroje v akci na TiefbauLive

Stavební stroje v akci na TiefbauLive

Recycling aktiv a TiefbauLive – veletržní duo se koná ve své známé úspěšné kombinaci od 5. do 7. září 2019 na výstavišti Karlsruher Messe- und Kongress-GmbH (KMK).

Mezinárodní veletrh stavebnictví - MONDIAL DU BATIMENT 2019

Mezinárodní veletrh stavebnictví - MONDIAL DU BATIMENT 2019

Veletrh je nově zařazen do projektu CzechTrade - podpora exportu pro malé a střední podniky v rámci projektu NOVUMM KET.

FachPack 2018 – přípravy vrcholí!

FachPack 2018 – přípravy vrcholí!

Do startu mezinárodního veletrhu obalového průmyslu FachPack 2018 zbývá již jen málo. 25. září 2018 otevře na tři dny opět své brány tento specializovaný veletrh, aby přivítal všechny odborníky, kteř ...

Bazaar Berlin

Realizace expozic

zpět

CeMAT – Přední světový veletrh intralogistiky

Publikováno: 7.2.2011 00:00

Autor: EuroExpo

CeMAT – Přední světový veletrh intralogistiky

Intralogistika - odvětví budoucnosti - využívá celosvětové propojení sítí jako málokteré jiné odvětví. Jeho motorem je globalizace. Veletrh CeMAT, nejvýznamnější mezinárodní odvětvová platforma intralogistiky, se na výstavišti v Hannoveru koná každý třetí rok. Letos proběhne 2. - 6. 5. 2011.

Na poslední veletrh CeMAT v roce 2008 sem přijelo 1 100 vystavovatelů z 35 zemí a okolo 60 000 odborných návštěvníků z celého světa. Podíl zahraničních vystavovatelů dosáhl více než 45 %, návštěvníků přes 35 %. Na veletrhu CeMAT prezentují výrobci opravdové technické inovace.

Přípravy na veletrh CeMAT 2011 běží na plné obrátky. Během pěti veletržních dnů od 2. do 6. května 2011 budou v centru pozornosti trvale udržitelné a inovované produkty, komplexní systémová řešení z oblastí materiálového toku a logistiky. „Intralogistická branže sází na veletrh CeMAT 2011,“ říká Wolfgang Pech, ředitel Hannover Messe International.

Na veletrh CeMAT 2011 přijede okolo 1 100 vystavovatelů, kteří představí své produkty na ploše 80 000 m2. W. Pech: „Branže se musela v důsledku hospodářské krize v minulém roce smířit s těžkými propady obratů. Přesto očekáváme veletrh CeMAT 2011 s optimismem. Světové hospodářství se pomalu zotavuje. Toho využijí logistika a spolu s ní intralogistika.“ Odezva trhu na veletrh CeMAT 2011 je vysloveně pozitivní, ochota se prezentovat na veletrhu je velká. „Mimořádný celosvětový význam veletrhu CeMAT nezpochybňuje žádný z podniků. Naopak, odvětví očekává od veletrhu CeMAT další impulzy.“

Ekonomická, ekologická a sociální udržitelnost
Motto veletrhu CeMAT 2011 zní „Sustainability in Intralogistics“. Téma udržitelnosti je na základě dále rostoucích cen za energii a suroviny a na pozadí současné debaty o klimatu pro intralogistiku velkou výzvou. „Chtěli bychom pojem udržitelnosti chápat nikoliv jako módní heslo, nýbrž v jeho prapůvodním významu, který zahrnuje vyváženost a rovnováhu mezi požadavky životního prostředí, hospodářským růstem a sociální odpovědností,“ říká W. Pech.

Přitom jde o tři hlediska:
– Ekologická udržitelnost staví do středu pozornosti ochranu klimatu a všeobecně šetrný přístup k přírodním zdrojům.
– Ekonomická udržitelnost znamená způsob hospodaření, který nabízí trvale únosný základ ekonomické úspěšnosti a blahobytu.
– Sociální udržitelnost sleduje cíl vyrovnání sociálních sil a zachování perspektivní životaschopné společnosti.

Intralogistika může přispět ze všech tří hledisek. Využitím produktů, které šetří zdroje a jsou energeticky účinné, je zajištěno ekonomické a ekologické hospodaření. Sociální udržitelnost se v intralogistice v první řadě týká optimalizace pracovních míst.

Osvědčená struktura hal a tématické klastry
Struktura veletrhu CeMAT se v minulých letech osvědčila. Na volném prostranství a v halách č. 12, 13, 25, 26 a 27 představí vystavovatelé inovační produkty, kompletní systémy a řešení pro interní logistiku propojená sítí. CeMAT je mezinárodní přehlídka dosažených výkonů. Okolo poloviny vystavovatelů a 35 % návštěvníků přijíždí ze zahraničí. Vystavovatelé využívají tuto globální platformu k prezentaci svých novinek před světovým mezinárodním publikem.

Výstavní spektrum veletrhu CeMAT zahrnuje kompletní zařízení, systémy a příslušenství, pásové dopravníky, využití robotů v logistice, jeřáby, zvedací plošiny, zvedací pracovní plošiny, zvedací zařízení, řízení logistiky, Auto-ID systémy, software, skladovací systémy a skladovací techniku, dílenské dopravní prostředky a příslušenství, přístavní překládací techniku, vychystávací a balicí techniku, překládací techniku, telematiku, financování a logistické nemovitosti.

Branže využila fázi krize pro výzkum a vývoj, z čehož bude mít CeMAT dlouhodobý užitek. Vystavovatelé představí řadu světových novinek a inovace, a tím dále upevní věhlas veletrhu CeMAT jako největšího a nejvýznamnějšího veletrhu intralogistiky.

Podrobnější informace:
Eva Václavíková
zastoupení Deutsche Messe v ČR
tel.+fax: 220 510 057
e-mail: info@hf-czechrepublic.com

Autobusový zájezd na veletrh CeMAT

Plánek výstaviště

Kompletní tisková zpráva ke stažení

http://www.messe.de

verze pro tisk >

Další články:

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SVĚT BETONU v Paříži

- INTERMAT 2015 a WORLD OF CONCRETE EUROPE

- ZEMĚDĚLSKÝ TÝDEN V PAŘÍŽI

- Zemědělský týden v Paříži

- Česká účast v Lyonu s podporou MPO

- SIMA - SIMAGENA 2015 v předstihu

- SIAL útočí na naše chuťové a čichové smysly

- Premiéra veletrhu WNE 2014

- Brýle a oční optika SILMO Paříž 2014

- SILMO Mondial de l´Optique, Paříž 2014

- SIAL 2014 slaví 50. výročí

- České firmy se představují na EUROSATORY 2014

- WORLD NUCLEAR EXHIBITION Paříž

- BIOMASA A BIOENERGIE v Hamburku

- EUROPAIN 2014 Celosvětové setkání pekařů a cukrářů

- Veletrh vodárenských odborníků v Alžírsku

- BIOMASA A BIOENERGIE 2014 v Hamburku

- EUROPAIN 2014 - největší pekárna a cukrárna v Paříži

veletrhy 1

Copyright ©2009-2018: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Ortenovo náměstí 2, 170 00 Praha 7
tel.: 266 007 226, 603 230 648
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}