Veletržní společnost Karlsruhe

Nürnbergmesse
IFA Insider

motocykl roku 2020

Vyjádření společnosti Výstaviště Flora Olomouc, a.s. k situaci COVID-19

Vyjádření společnosti Výstaviště Flora Olomouc, a.s. k situaci COVID-19

Společnost Výstaviště Flora Olomouc, a.s. postupuje v souladu s aktuálními platnými nařízeními Bezpečnostní rady státu v souvislosti s šířením onemocnění COVID-19. Vzhledem k vývoji situace i přetrváv ...

Mezinárodní veletrh letectví a kosmonautiky ILA Berlin se letos konat nebude!

Mezinárodní veletrh letectví a kosmonautiky ILA Berlin se letos konat nebude!

K naší velké lítosti Vám musíme oznámit, že veletrh ILA 2020 je zrušen.

Nový termín veletrhu FeuerTrutz  30. 9. - 1. 10. 2020

Nový termín veletrhu FeuerTrutz 30. 9. - 1. 10. 2020

Po diskusích se zástupci průmyslu se veletržní společnost NürnbergMesse a pořadatel veletrhu FeuerTrutz společně rozhodli posunout FeuerTrutz na podzim 2020. Veletrh FeuerTrutz 2020 se uskuteční ve st ...

kalendar Duesseldorf 2020

BIOFACH

zpět

INTERBEAUTY PRAGUE - Veletrh, ze kterého můžete odejít krásnější a spokojenější

Publikováno: 24.3.2011 00:00

Autor: INCHEBA EXPO PRAHA

INTERBEAUTY PRAGUE - Veletrh, ze kterého můžete odejít krásnější a spokojenější

Největší jarní mezinárodní veletrh kosmetiky a kadeřnictví se nezadržitelně blíží. Na duši i těle Vás potěší a pohladí již příští týden a to v termínu 1. 4. a 2. 4. 2011. Pořadatelem veletrhu je společnost Incheba Praha.

„Je nám ctí přivítat na letošním mezinárodním veletrhu kosmetiky a kadeřnictví INTERBEAUTY PRAGUE 2011 více než 150 vystavovatelů. Tento veletrh se stal neodmyslitelnou a nepostradatelnou součástí trhu s krásou a zdravím a my chceme návštěvníkům přinést nezapomenutelné a vzrušující zážitky na této příjemné akci,“ říká Markéta Holatová, tisková mluvčí Incheby Praha.

Jde bezpochyby o ojedinělou příležitost, kdy se na jednom místě setkají tisíce návštěvníků s mnoha dodavateli služeb a produktů. Setkají se tady mnohdy poprvé a jejich potřeby se navzájem spojí a propojí na mnoho let. Pestrá nabídka služeb a výrobků, žhavé novinky, ale také prevence zdraví, to vše je zárukou úspěchu tohoto veletrhu. Každý si zde přijde na své. „Uvědomujeme si, jak je důležité o návštěvníky pečovat, a proto se každý rok snažíme přijít s něčím novým. Tento rok jsme se rozhodli veletrh obohatit o významnou spolupráci v oblasti prevence zdraví. Tým lékařů z Dermatovenerologické kliniky Královské Vinohrady bude návštěvníkům na požádání zdarma vyšetřovat dermatoskopem mateřská znaménka po celou dobu konání veletrhu,“ uvedla Markéta Holatová, mluvčí INCHEBY PRAHA.

„Na veletrhu INTERBEAUTY PRAGUE 2011 budeme mít dvě ordinace, ve kterých budou lékaři z FN Královské Vinohrady návštěvníkům znaménka prohlížet. Půjde o profesionální lékařské vyšetření, stejné jako v klasické ordinaci kožního lékaře. Návštěvníci tedy ušetří čas i za objednání se k lékaři. Mohou spojit příjemné s užitečným. Tedy kochat se veletrhem krásy a ještě udělat něco pro svoje zdraví,“ uvedl MUDr. Petr Arenberger, přednosta Dermatovenerologické kliniky FN Královské Vinohrady.

Vzhledem k velkému množství kvalitních vystavovatelů je jasné, že si laická veřejnost i profesionálové veletrh užijí v maximální možné míře. Na jarním INTERBEAUTY PRAGUE 2011 totiž bude představena kosmetika ze všech koutů světa. Krásně a hlavně zdravě opálení budete moci z veletrhu odejít díky samoopalovacímu nástřiku VITA LIBERATA. Minulý rok tento produkt získal na veletrhu INTERBEAUTY PRAGUE 2010 cenu nejvyšší, tedy ZLATÝ POHÁR. Nyní se bude tato značka prezentovat na veletrhu v širší míře, očekává se totiž velký zájem návštěvníků. Rozhodně nebude chybět možnost nechat se přímo na veletrhu "opálit" okamžitě schnoucím nástřikem. A to dokonce hned ve třech různých intenzitách přirozeně hnědé barvy Hawai, Ecuador nebo Brazil. Návštěvník může odejít krásnější za akční cenu 280 Kč za celé tělo. Pokud by se návštěvníkům veletrhu nechtělo svlékat, VITA LIBERATA představí i svou řadu pěn a krémů pro domácí použití. Po velkém zájmu z minulého veletrhu jsme tentokrát uzpůsobili stánek pro to nejpohodlnější provedení nástřiku, těšíme se, že zdravě, krásně a okamžitě „opálíme“ alespoň dvojnásobek návštěvníků, než minule," dodává manažerka projektu Jana Bobošíková jr.

Vystavovatelé myslí i na návštěvníky, kteří by rádi zmenšili svůj objem. „Na našem stánku bude poprvé oficiálně představen stroj FAT magic – náš vlastní výrobek, který slouží k efektivnímu odstraňování celulitidy, odbourávání tuku a snižování nadváhy. Na stánku budeme také zdarma provádět segmentální tělesnou analýzu pomocí přístroje TANITA BC-418. Za výhodných podmínek nabídneme novou solární kosmetiku a kosmetiku proti celulitidě a jako vždy budeme zdarma provádět dočasné "tetování", říká Zdeněk Novotný z firmy Zdeněk Novotný&Company s. r. o.

Prezentaci zdarma nabídne firma Pandhy´s. Provádět bude odstranění chloupků zdarma cukrovou pastou. „Značka PANDHY´S je na českém a slovenském trhu už od roku 2003. Jako první a zatím jediná zavedla převratnou depilační techniku, kdy jsou chloupky odstraňovány ve směru jejich růstu. Základní glukóza se stala pilířem téměř všech našich produktů. Produkty na sebe navazují a naplní i ta nejvyšší očekávání, ať už profesionálů či klientů. Pro dosažení dokonalosti při zachování zásady přírodních materiálů přináší naše společnost kompletní řadu dekorativní kosmetiky,“ uvedla Eleonóra Katonová, výhradní dovozce a školitelka pro ČR a SR.

Na své si rozhodně přijdou i Vaše ruce a nehtíky. Převratné novinky nabídne například firma TROSANI. „Přichází nová doba! Již žádné obtěžující schnutí a oprýskávání barev. Seznamte se s LAC ME, které splní přání každé ženy. LAC ME spojuje mnoho výhod v jednom produktu, tedy krátkou dobu schnutí do 60 sekund, odolný povrch proti poškrábání, barevnou stálost až 4 týdny, rychlý a snadný servis, zpevnění přírodních nehtů a snadné odstranění. Dále představíme SWITCH IT! Což jsou magnetické laky a barevné gely, které mohou být změněny pomocí magnetických razítek různých vzorů. Tento Nail Art je rychlý, efektivní a jednoduše je uveden do praxe. Tyto decentní designy jsou velmi půvabné a zákazníci, kteří běžně nenosí nazdobené nehty, jsou jím nadšeni,“ vyzdvihla přednosti produktů Eva Šmídová z firmy TROSANI CK&SK v.o.s

Pozadu s nabídkou nezůstává ani firma Abalico. „Na stánku si lze nechat namodelovat nehty pomocí gelů značky Abalico. Tyto materiály jsou bezkyselinové, velmi šetrné k přírodním nehtům. Cena aplikace na veletrhu je velmi příznivá. Lze si zde udělat i manikúru jak pánskou tak dámskou. Gratis si zde mohou vyzkoušet profesionálky 2-3 nehty. Bude probíhat také předvádění lepení řas Lashes by abalico - aplikace řasa na řasu. Služba je placená, ovšem za zvýhodněnou veletržní cenu,“ láká Jana Perná. Jako třešnička na dortu proběhne také na jejich stánku v pátek 1. dubna mezi 14.30-15.30 autogramiáda Alice Bendové, která je dlouholetou klientkou značkového studia Abalico Nail Design. „Alice Bendová zde bude návštěvníkům podepisovat plakáty,“ dodala Perná.

Společnost Reloxy, jako významný distributor kosmetických přístrojů a profesionální italské a rakouské kosmetiky, bude během celého veletrhu INTERBEAUTY PRAGUE předvádět moderní a efektivní způsob aplikace aktivního séra na pleť. „Jedná se o kyslíkovou terapii. Při tomto ošetření se aplikuje sérum na pleť nástřikem 95%ním kyslíkem. Jde o bezbolestné a velmi příjemné ošetření, po kterém zůstane pleť rozzářená a klient odchází zrelaxovaný. Ošetření kyslíkem si budou moci zájemci vyzkoušet během veletrhu bezplatně na stánku společnosti Reloxy v Pravém křídle. Procedura trvá zhruba 10 minut,“ říká Tomáš Králík z firmy Reloxy.

Milovníci přírody budou zajisté také spokojeni s bohatou nabídkou přírodní kosmetiky. „Ve stánku Gamila Secret se budou moci návštěvníci osobně přesvědčit o blahodárných účincích zcela přírodních pěstících a čistících přípravků až z daleké Galileje, které nyní uvádíme na český trh. Přijďte nás navštívit a vyzkoušet produkty Gamila Secret, revoluční přípravky určené pro všechny, kteří chtějí své pleti dopřát jen to nejlepší,“ říká Tzveta Kambourova, prodejce ze společnosti ACRO GROUP s. r. o.

To není samozřejmě zdaleka vše. V Levém křídle bude pro návštěvníky připraven tak zvaný Point pro veřejnost, kde se bude prezentovat firma Lash Perfect, která bude prodlužovat řasy, hýčkat Vás budou také vizážistky líčící profesionální kosmetikou Mary Kay. Vyzkoušíte si speciální masku na ruce hodnotným výrobkem Saténové ruce a mnoho dalšího.
.
Přichystán je také velmi bohatý doprovodný program plný soutěží, od kterých se málokdo dokáže odtrhnout pohledem. Mistrovství ČR v malování na tělo BODY ART 2011 bude zajisté pastvou pro oči. Rozhodně doporučujeme shlédnout také prestižní Mistrovství ČR ve zdobení nehtů – Česká NailArt Trophy 2011, tentokrát se soutěžním tématem „Rebelky“. Mistrovství ČR v Make-upu 2011 nás vrátí tematicky do let osmdesátých. Vítězové těchto dvou soutěží postupují na WorldCup NailArt Trophy 2011 a na International Master‘s Award Make-up 2011 v Mnichově.

Všichni jste srdečně zváni. Těšíme se na Vás…

Doprovodný program ke stažení

Základní informace

http://www.incheba.cz

verze pro tisk >

Další články:

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SVĚT BETONU v Paříži

- INTERMAT 2015 a WORLD OF CONCRETE EUROPE

- ZEMĚDĚLSKÝ TÝDEN V PAŘÍŽI

- Zemědělský týden v Paříži

- Česká účast v Lyonu s podporou MPO

- SIMA - SIMAGENA 2015 v předstihu

- SIAL útočí na naše chuťové a čichové smysly

- Premiéra veletrhu WNE 2014

- Brýle a oční optika SILMO Paříž 2014

- SILMO Mondial de l´Optique, Paříž 2014

- SIAL 2014 slaví 50. výročí

- České firmy se představují na EUROSATORY 2014

- WORLD NUCLEAR EXHIBITION Paříž

- BIOMASA A BIOENERGIE v Hamburku

- EUROPAIN 2014 Celosvětové setkání pekařů a cukrářů

- Veletrh vodárenských odborníků v Alžírsku

- BIOMASA A BIOENERGIE 2014 v Hamburku

- EUROPAIN 2014 - největší pekárna a cukrárna v Paříži

messe duesseldorf

Copyright ©2009-2020: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Babice 38, 251 68 Kamenice
tel.: 604 759 978
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}