Eunique  veletrh užitého umění a designu

Eunique
mpo 2017

arteo_cz

FachPack 2018

FachPack 2018

FachPack 2018 - sleva na plochu ještě do 31. října 2017

Pražské Výstaviště se rozzáří krásou na INTERBEAUTY PRAGUE

Pražské Výstaviště se rozzáří krásou na INTERBEAUTY PRAGUE

Podzim je obdobím chladného počasí, nekonečných plískanic a nepříjemného splínu. Letos se ale šedivé pošmourno rozzáří krásou a barvami na podzimním veletrhu INTERBEAUTY PRAGUE 2017. Navštivte i Vy tu ...

Země živitelka - rekordní návštěvnost od roku 2004 a noví držitelé Zlatého klasu

Země živitelka - rekordní návštěvnost od roku 2004 a noví držitelé Zlatého klasu

109 278 návštěvníků - 547 vystavovatelů - 17 krytých výstavních ploch - 72 volných výstavních ploch - 22 zúčastněných zemí - 15 ha výstavní plochy - 9 udělených záštit. Letošní 44. ročník mezinárodníh ...

staffito-300

FOR TOYS

zpět

Mezinárodní sympozium SANACE 2011 na brněnském výstavišti

Publikováno: 19.4.2011 00:00

Autor: Veletrhy Brno, a.s.

Sdružení pro sanace betonových konstrukcí (SSBK) pořádá tradiční setkání odborníků - již dvacátý první ročník mezinárodního sympozia s názvem SANACE 2011, které se bude konat ve dnech 19. – 20. května 2011 v Brně, v Rotundě pavilonu A na brněnském výstavišti.

Mezinárodní sympozium SANACE je odborně zaměřenou akcí, která se každoročně koná v květnovém termínu na brněnském výstavišti. Program je rozčleněn do jednotlivých tématických bloků, které pokrývají celou problematiku sanací veškerých betonových konstrukcí. Sympozium se orientuje přednostně na sanaci a údržbu stávajících konstrukcí. Současně však, díky novým materiálům, také na modernizaci procesů výstavby a využití nových technologických možností. Každoročně je z oblasti betonových konstrukcí navíc stanoveno nosné, aktuální téma sympozia, kterému je věnován větší časový prostor. Pro letošní ročník organizační výbor zvolil téma: „Sanace betonových konstrukcí - úsporná cesta k budování a údržbě infrastruktury“.Historie sdružení odráží vývoj sanací a oprav betonových konstrukcí od skromných začátků počátkem devadesátých let k plnohodnotnému segmentu na trhu stavebních prací v současnosti. Paradoxně k tomuto rozvoji přispívá i současná hospodářská recese se svým důrazem na snižování nákladů a omezování investičních aktivit. Významný je i enviromentální aspekt sanací. Sanační technologie jsou proto významným faktorem pro udržitelný rozvoj stavebnictví. V technickém smyslu představují sanace širokou technickou a ekonomickou problematiku s velkou dynamikou rozvoje, která vyžaduje spolupráci výrobců sanačních hmot, projektantů, dodavatelů staveb a aplikaci nejnovějších poznatků se souvisejících teoretických oblastí. SSBK si klade za cíl šíření nejnovějších poznatků pro odbornou veřejnost, legislativní posílení oboru, zprostředkování zkušeností z realizací v tuzemsku a v zahraničí, ale i analýzu minulých omylů a důsledků přehnaného optimismu v otázkách životnosti betonových konstrukcí. V neposlední řadě také sledujeme aplikaci těchto nových materiálů a výrobků v novovýrobě, protože jejich význam a uplatnění již přerostl rámec oprav a údržby stávajících konstrukcí. Samotný průběh jednotlivých bloků je koordinován odbornými garanty, tak aby byl dán dostatečný časový prostor pro načerpání informací, ale i možnost výměny názorů a zkušeností při diskuzi. Po celou dobu konání sympozia probíhá v prostorách předsálí Rotundy doprovodná výstava, kde je možné představit nejnovější trendy v betonovém stavitelství a souvisejícími sanacemi, ale také lze předvést praktické ukázky sanačních technologií přímo v akci, na volné ploše před Rotundou.

Sympozium je zahájeno již v předvečer akce, tzn. 18. května 2011 od 19,30 hod. v prostorách Barokního sálu Místodržitelského paláce, který je součástí komplexu Moravské galerie v Brně a nachází se v historickém centru Brna. Při příležitosti Slavnostního zahajovacího večera budou předány ceny „Významná osobnost v oblasti sanací betonových konstrukcí“, „Sanační dílo roku 2010“, „Sanační materiál roku 2010“ a dále budou oceněny diplomové práce studentů vysokých odborných škol. Slavnostní zahajovací večer bude završen koncertním vystoupením M. Nostitz Quartet.

Tradiční součástí programu je společenské setkání účastníků sympozia SANACEparty.
Po celou dobu konání odborné akce je zajištěno tlumočení čeština/slovenština <-> angličtina.

http://www.ssbk.cz

verze pro tisk >

Další články:

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SVĚT BETONU v Paříži

- INTERMAT 2015 a WORLD OF CONCRETE EUROPE

- ZEMĚDĚLSKÝ TÝDEN V PAŘÍŽI

- Zemědělský týden v Paříži

- Česká účast v Lyonu s podporou MPO

- SIMA - SIMAGENA 2015 v předstihu

- SIAL útočí na naše chuťové a čichové smysly

- Premiéra veletrhu WNE 2014

- Brýle a oční optika SILMO Paříž 2014

- SILMO Mondial de l´Optique, Paříž 2014

- SIAL 2014 slaví 50. výročí

- České firmy se představují na EUROSATORY 2014

- WORLD NUCLEAR EXHIBITION Paříž

- BIOMASA A BIOENERGIE v Hamburku

- EUROPAIN 2014 Celosvětové setkání pekařů a cukrářů

- Veletrh vodárenských odborníků v Alžírsku

- BIOMASA A BIOENERGIE 2014 v Hamburku

- EUROPAIN 2014 - největší pekárna a cukrárna v Paříži

Messe Stuttgart

Copyright ©2009-2017: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Ortenovo náměstí 2, 170 00 Praha 7
tel.: 266 007 226, 603 230 648
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}