arteo_cz

mEX 2019
staffito-145

staffito-300

Veletrh REHAB 2019

Veletrh REHAB 2019

16. – 18. května 2019, Messe Karlsruhe

FeuerTrutz

FeuerTrutz

V termínu 20. - 21. února 2019 proběhne na výstavišti v Norimberku již 9-tý ročník mezinárodního veletrhu FeuerTrutz, který je zaměřen na protipožární prevenci.

Staňte se také Vy součástí bio světa - veletrh BIOFACH 2019

Staňte se také Vy součástí bio světa - veletrh BIOFACH 2019

Jen do 31. 7. 2018 mají výrobci biopotravin možnost zajistit si pro firmu místo na mezinárodním veletrhu biopotravin BIOFACH 2019 (13.02. - 16. 02.2019) Velmi rychle a pohodlně je možné se nahlási ...

Messe Stuttgart

Nürnbergmesse

zpět

Veletrh MARATHON SPORT EXPO = sport, adrenalin a zábava pro každého

Publikováno: 21.4.2011 00:00

Autor: INCHEBA EXPO PRAHA

Veletrh MARATHON SPORT EXPO = sport, adrenalin a zábava pro každého

Pátý ročník veletrhu sportovních potřeb a vybavení MARATHON SPORT EXPO se nezadržitelně blíží. Výstaviště v Holešovicích přivítá návštěvníky vstupným zdarma již ve dnech 5. – 7. 5. 2011.

Veletrh MARATHON SPORT EXPO je sice spjat s prestižním Volkswagen Maratonem Praha, ovšem nenechte se zmást. Samotný veletrh není zdaleka jen pro profesionální sportovce. „Doprovodný program veletrhu je maximálně atraktivní a vhodný pro celé rodiny, včetně čtyřnohých miláčků. Máme totiž pro každého něco a navíc spoustu soutěží o super ceny,“ říká Markéta Holatová, tisková mluvčí Incheby Praha.

Pokud jste nikdy nestáli na in-line bruslích a hodláte to změnit, vezměte úsměv, odhodlání a přijďte. Zdarma Vám tady profesionálové zapůjčí brusle a výuka jízdy, taktéž zdarma, může začít. K zapůjčení jsou přichystány brusle již od čísla 29, myslíme tedy i na ty nejmenší sportovce. Pokud jste naopak na bruslích zdatní, vyzkoušejte MF DNES In – line Party 6,5 km. Jedná se o nesoutěžní akci určenou bruslařům všech věkových kategorií, kteří propadli tomuto nádhernému sportu. Startuje se 7. května v 12:45 z prostor před vstupem do Průmyslového paláce.

Další báječnou akcí pro sportovně založené rodiny je Volkswagen Rodinný Minimaraton 4,2 km. Tento závod je vhodný pro rodiny i jednotlivce a je určen všem, kteří chtějí být součástí maratonského dění. Účastníci vybíhají ze Staroměstského náměstí v 9:15 v neděli 8. 5. 2011 a končí též na Staroměstské náměstí, kde mohou přivítat v cíli vítězné maratonce a pobavit se na Marathon Music Festivalu. Všichni závodníci si musí startovní čísla vyzvednout na veletrhu MARATHON SPORT EXPO v pražských Holešovicích.

Nechce se Vám běhat ani jezdit na kole či bruslích, ale zbožňujete dlouhé procházky s Vaším hafanem? Tak právě pro Vás je vhodná netradiční akce Pedigree Procházka se psy. Nenáročná cca 4,5 km dlouhá trať povede převážně příjemným prostředím parku Stromovka. Je vhodná pro děti, dospělé i celé rodiny. Jde o nesoutěžní doprovodnou akci, kterou navíc přispějete na charitu. Z každého startovného bude totiž zakoupen 1 kilogram krmiva pro chlupáče z útulků. Vy si odnesete kromě zážitků speciální startovní číslo, které navíc dostane i Váš pes, a v cíli získáte na památku medaili a speciální pamětní psí známku. Start této procházky je 7. května v 16 hodin před Průmyslovým palácem v Holešovicích. V cíli občerstvení pro Vás i Vaše pejsky.

Veletrh MARATHON SPORT EXPO je vhodný také pro nákupy sportovního zboží za skvělé veletržní ceny, můžete si tu užít spoustu zábavy a dozvědět se mnoho zajímavého o svém zdraví. Máte například při sportu pocit, že Vám úplně nesedí boty na noze? Neváhejte a přijďte. Několik profesionálních firem Vám na veletrhu nabídne zdarma unikátní diagnostiku chodidel těmi nejmodernějšími přístroji. V případně zjištění nedokonalosti Vašeho chodidla dostanete rady a tipy, jak s problémem zatočit. Budou-li řešením speciální vložky do bot nebo změna obuvi, vyzkoušíte na místě, jaká je to úleva mít na noze ty pravé botky na sport i chůzi.

Lákalo Vás někdy zažít adrenalin na skákacích botách? Není problém. Nadšenci provozující tento zajímavý druh sportu Vám budou plně k dispozici. Děti se zatím vyřádí v dětském koutku nebo na trampolínách. A co takhle vyzkoušet si jízdu na nejlehčím elektrokole? Testovací jízdy může na veletrhu absolvovat zdarma úplně každý.

Také slibované soutěže letos rozhodně stojí za to. Na veletrhu můžete vyhrát cyklo-turistické pobyty v nádherném Tyrolsku, jízdní kola od společnosti Hervis, značkové sportovní oblečení, ale také cestu na Berlin Marathon včetně startovného all inclusive, ubytování a running outfitu ADIDAS.

Třídenní veletrh MARATHON SPORT EXPO bude otevřen ve čtvrtek 5. 5. od 12 do 20 hodin, v pátek 6. 5. a v sobotu 7. 5. vždy od 10 do 20 hodin. Vstupné je zdarma po celou dobu konání veletrhu. Registrace na soutěžní i nesoutěžní akce a vyzvedávání startovních čísel i doplňků probíhá taktéž během celého veletrhu. Další podrobné informace naleznete na níže uvedených stránkách. Těšíme se na Vás. ……

Atmosféru této mimořádné akce si můžete vychutnat na přiložených fotografiích

Pozvánka ke stažení

http://www.incheba.cz/marathon

http://www.pim.cz

verze pro tisk >

Další články:

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SVĚT BETONU v Paříži

- INTERMAT 2015 a WORLD OF CONCRETE EUROPE

- ZEMĚDĚLSKÝ TÝDEN V PAŘÍŽI

- Zemědělský týden v Paříži

- Česká účast v Lyonu s podporou MPO

- SIMA - SIMAGENA 2015 v předstihu

- SIAL útočí na naše chuťové a čichové smysly

- Premiéra veletrhu WNE 2014

- Brýle a oční optika SILMO Paříž 2014

- SILMO Mondial de l´Optique, Paříž 2014

- SIAL 2014 slaví 50. výročí

- České firmy se představují na EUROSATORY 2014

- WORLD NUCLEAR EXHIBITION Paříž

- BIOMASA A BIOENERGIE v Hamburku

- EUROPAIN 2014 Celosvětové setkání pekařů a cukrářů

- Veletrh vodárenských odborníků v Alžírsku

- BIOMASA A BIOENERGIE 2014 v Hamburku

- EUROPAIN 2014 - největší pekárna a cukrárna v Paříži

SILMO PAŘÍŽ 2018

Copyright ©2009-2018: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Ortenovo náměstí 2, 170 00 Praha 7
tel.: 266 007 226, 603 230 648
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}