prehled-veletrhu-2017

incheba - Pro zobrazení tohoto reklamního prvku potřebujete Flash Player

Veletrh větrné energie WindEnergy Hamburg 2018

strechy praha - Pro zobrazení tohoto reklamního prvku potřebujete Flash Player

Tisíce tipů na vánoční dárky pod jednou střechou

Tisíce tipů na vánoční dárky pod jednou střechou

Nenechávejte nákup vánočních dárků na poslední chvíli. Pořiďte je letos v předstihu na největším předvánočním veletrhu Stříbrné vánoční dny, který se uskuteční v areálu PVA EXPO PRAHA od 7. do 10. pro ...

Technicko - řemeslný pavilon na výstavě Vzdělání a řemeslo

Technicko - řemeslný pavilon na výstavě Vzdělání a řemeslo

Tradiční výstava VZDĚLÁNÍ A ŘEMESLO probíhá od 22. – 24. listopadu 2017 od 9 do 17 hodin, v pátek pak do 16 hodin na českobudějovickém Výstavišti. Vstup je pro všechny návštěvníky zdarma. Pavilon T2 j ...

R+T 2018 ve Stuttgartu

R+T 2018 ve Stuttgartu

Společnost Messe Stuttgart získala významnou podporu od odborných příznivců i profesních sdružení pro organizaci veletrhu R+T Stuttgart, který se koná od 27. února do 3. března 2018.

On-line prodej vstupenek

vanoce

zpět

EMO Hannover 2011 - přehlídka trendů mezinárodních výrobních technologií

Publikováno: 12.5.2011 00:00

Autor: EuroExpo

EMO Hannover 2011 - přehlídka trendů  mezinárodních výrobních technologií

Veletrh EMO Hannover bude od 19. do 24. září 2011 opět mezinárodním fórem odvětví obrábění kovů. Sejdou se zde odborníci z celého světa a budou se informovat o novinkách ve výrobní technice, připravovat se na rozhodnutí o investicích a diskutovat o trendech v branži. Na žádné jiné akci se nesejde najednou tolik kvalifikovaných odborníků, jako na světovém veletrhu zpracování kovů v Hannoveru. Na minulý veletrh v roce 2007 do Hannoveru přijelo 166 500 odborných návštěvníků z více než 80 zemí.

„Veletrh EMO Hannover je místem, na kterém se potkávají představitelé inovativní nabídky s náročnými zástupci poptávky,“ vysvětlil u příležitosti tiskové konference k veletrhu EMO v květnu v Praze Christoph Miller, Managing Director svazu VDW (Svaz německých výrobců obráběcích strojů), který organizuje veletrh EMO. „Jako přední světový veletrh má EMO Hannover především ukázat nové trendy v průmyslu. Současně se na veletrhu uskuteční diskuse o progresivních řešeních“, dodal.

„Veletrh EMO Hannover se vyznačuje velkou mezinárodností, bohatou nabídkou a vysokou kompetentností návštěvníků i vystavovatelů,“ zdůraznil Christoph Miller, „Fórum branže zpracování kovů bude v roce 2011 signálem změny nálady v celém průmyslu a bude motivací pro investování,“ je přesvědčen Ch. Miller. Ukáže, že hluboká hospodářská krize let 2009/2010 je definitivně za námi.

Žádný jiný významný veletrh triády Evropa-Asie-Amerika nedosáhl většího počtu mezinárodních návštěvníků a vystavovatelů jako veletrh EMO Hannover. Na předešlém veletrhu v roce 2007 byl každý třetí z celkového počtu166 500 odborných návštěvníků z jiné než pořadatelské země. Na veletrhu EMO byly zastoupeny všechny země, které vyrábí obráběcí stroje. V roce 2007 přijelo do Hannoveru na veletrh EMO 2 100 firem ze 42 zemí, které obsadily 180 000 metrů čtverečních čisté výstavní plochy. Pro lepší představivost - je to plocha 420 fotbalových hřišť. Přes 60 % firem bylo z jiné země než Německo. Na letošní ročník je zatím přihlášeno 31 českých firem.

Nabídka veletrhu EMO je atraktivní pro návštěvníky s rozhodovacími kompetencemi z celého světaVeletrh EMO představí aktuální vývoj ve výrobní technice v celé škále od jednotlivých strojů přes výrobní systémy až po kompletní řešení. Stěžejními oblastmi veletrhu budou třískové a tvářecí obráběcí stroje, výrobní systémy, přesné nástroje, měřící technika, automatizovaný tok materiálu, technologie CAx, řídící technika a technika pohonu a příslušenství.

„Jen během jedné jediné návštěvy získají odborníci kompletní přehled o odvětví. Setkají se se všemi významnými aktéry branže během jedné akce a budou mít možnost bezprostředního srovnání všech významných konkurentů,“ dále uvedl Ch. Miller. Veletrh se důsledně řídí potřebami odborných návštěvníků a soustředí se výlučně na kompetentnost výrobců obráběcích strojů. Striktní rozdělení podle skupin strojů usnadňuje návštěvníkům orientaci a zavede je přesně k tomu, co je zajímá.

Od svého založení v roce 1975 je veletrh EMO Hannover nejvýznamnějším fórem inovací ve výrobní technice. Mezinárodní konkurence je však stále tvrdší a inovační cykly stále kratší. Veletrh EMO Hannover je v mezinárodním veletržním dění v oblasti zpracování kovů nadále platformou inovační ofenzívy výrobců. Jsou zde prezentovány novinky a trendy zítřka. Optimalizaci a spojování jednotlivých procesů jako je řezání, obrábění, vrtání, frézování, broušení, ozubování nebo tváření doplňují inteligentní řešení, která zlepšují celé procesové řetězce. Podle individuálních výrobních podmínek příslušného zákazníka mohou řešení vypadat zcela odlišně. Cílem inovací jsou například stroje a zařízení šetřící zdroje a místo, minimalizace nákladů na životní cykly, podpora výrobního plánování prostřednictvím inteligentního softwaru atd. Výhodu před konkurencí mají především ti výrobci, kteří k samotnému produktu nabízejí výkony navíc. Například nabídku projektových prací, optimalizaci procesu, školení atd.

Prezentaci podniků na veletrhu EMO Hannover 2011 opět doplní bohatý doprovodný program. Bude věnován technickým a ekonomickým tématům, které zajímají jak uživatele, tak výrobce výrobní techniky.

Více informací získáte na domovských stránkách veletrhu nebo u českého zastoupení.

Tisková zpráva ke stažení

Čeští výrobci a uživatelé výrobních technologií profitují

Předběžný seznam českých vystavovatelů

Plánek výstaviště

http://www.emo-hannover.de

Stránky českého zastoupení

verze pro tisk >

Další články:

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SVĚT BETONU v Paříži

- INTERMAT 2015 a WORLD OF CONCRETE EUROPE

- ZEMĚDĚLSKÝ TÝDEN V PAŘÍŽI

- Zemědělský týden v Paříži

- Česká účast v Lyonu s podporou MPO

- SIMA - SIMAGENA 2015 v předstihu

- SIAL útočí na naše chuťové a čichové smysly

- Premiéra veletrhu WNE 2014

- Brýle a oční optika SILMO Paříž 2014

- SILMO Mondial de l´Optique, Paříž 2014

- SIAL 2014 slaví 50. výročí

- České firmy se představují na EUROSATORY 2014

- WORLD NUCLEAR EXHIBITION Paříž

- BIOMASA A BIOENERGIE v Hamburku

- EUROPAIN 2014 Celosvětové setkání pekařů a cukrářů

- Veletrh vodárenských odborníků v Alžírsku

- BIOMASA A BIOENERGIE 2014 v Hamburku

- EUROPAIN 2014 - největší pekárna a cukrárna v Paříži

Veletržní a kongresová společnost Karlsruhe

Copyright ©2009-2017: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Ortenovo náměstí 2, 170 00 Praha 7
tel.: 266 007 226, 603 230 648
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}