strechy praha - Pro zobrazení tohoto reklamního prvku potřebujete Flash Player

Mezinárodní turistický veletrh REISEN HAMBURG
Nürnbergmesse

prehled-veletrhu-2017

Říjnový veletrh FOR GASTRO & HOTEL zaujme lidi z oboru i laickou veřejnost

Říjnový veletrh FOR GASTRO & HOTEL zaujme lidi z oboru i laickou veřejnost

Zajímavé produkty a informace z oboru potravinářství, gastronomie, hotelových a restauračních zařízení si mohou lidé prohlédnout na již sedmém ročníku veletrhu FOR GASTRO & HOTEL 2017, který se uskute ...

NUFAM 2017 už za 10 dní

NUFAM 2017 už za 10 dní

Ve dnech od 28. září do 1. října 2017 otevře veletrh NUFAM již po páté své brány prodejcům a nákupčím užitkových vozů. Na výstavišti Messe Kralsruhe se představí přední výrobci těžkých a lehkých užit ...

Navštivte výstavy ZDRAVÍ A DUŠE a ŽIVOT NA ZAHRADĚ

Navštivte výstavy ZDRAVÍ A DUŠE a ŽIVOT NA ZAHRADĚ

Život na zahradě - největší výstava pro zahrádkáře a včelaře v Moravskoslezském kraji se opět uskuteční poslední zářijový víkend (22. - 24. září 2017, Výstaviště Černá louka). Souběžně bude probíhat v ...

Veletrh užitkových vozidel a logistiky NUFAM Karlsruhe

On-line prodej vstupenek

zpět

Automobilové slavnosti na Autosalonu Brno

Publikováno: 17.5.2011 00:00

Autor: Veletrhy Brno, a.s.

Audi A6

Jako každé dva roky v tradičním termínu je připravena výstava Autosalon Brno, letos
od 4. do 9. června 2011. Návštěvníci uvidí mnoho novinek ze světa osobních automobilů, stejně tak jako velmi bohatý doprovodný program.

Nejnovější designérské studie, nejžhavější novinky českého trhu, kompletní modelové řady mnoha výrobců, ale také příslušenství všeho druhu – to jsou jen některá lákadla, která pro Vás letos výstava Autosalon Brno chystá. Začátkem června se tak na brněnském výstavišti budete moci nechat nejen překvapit pohledem do světa budoucnosti automobilů, ale také se pokochat nejlepšími automobily, které jsou na českém trhu. Návštěva Autosalonu Brno 2011 ale také může být ryze praktickou záležitostí, která Vám pomůže s výběrem vhodného automobilu. Vždyť kde jinde si můžete v bezprostřední blízkosti vyzkoušet a porovnat automobily různých tržních segmentů od mnoha výrobců. Velké množství automobilů bude navíc připraveno pro reálné testovací jízdy, a to je možnost, která se jen tak někde nenaskytne.

Buďme ale konkrétnější. Dominantní expozici samozřejmě připravuje domácí značka Škoda, která do Brna přiveze svůj nejnovější koncepční vůz nazvaný Vision D. Ten sklidil první ovace již na březnovém mezinárodním autosalonu v Ženevě. Kromě toho však budou k vidění všechny ostatní vyráběné modely, včetně například modelu Fabia z expresivní edice Magic či speciální model Monte Carlo. Připraveno bude také několik modelů z řady GreenLine zaměřené na minimalizaci spotřeby paliva, a tím i dopadu na životní prostředí.

Do světa luxusních automobilů Vás přenese značka Audi, a to zejména její nejnovější model Audi A6. Expozici doplní i další horká novinka na českém trhu – sportovní vůz Audi RS 3. Vedle domácí Škody, tak také francouzský Peugeot a Citroën budou chtít zaujmout zajímavými koncepty. Jejich společným jmenovatelem je čistě elektrický pohon a výrazně sportovní charakter. V případě Peugeotu se představený vůz jmenuje EX1, u Citroënu se jedná o neméně originální kupé Survolt. Elektrický pohon, jemuž je často připisována budoucnost osobní dopravy, se na Autosalonu Brno 2011 představí také v podobě sesterských modelů Peugeot iOn a Citroën C-Zero. S těmito automobily budete moci na vlastní kůži zažít, jak konkrétně vypadá jízda elektrickou budoucností. Mnohem blíže budoucímu sériovému modelu však je koncept Opel Zafira Tourer, který již dává velmi reálný pohled na to, jak bude vypadat jeden z chystaných modelů této německé značky. To stejné platí také o originálním hybridním elektromobilu Opel Ampera, který je v Brně českou premiérou.
Stranou zájmu nezůstávají ani sériové automobily, které se objevují na českých silnicích. Z nejžhavějších novinek, které si budete moci prohlédnout jmenujme například vozy Kia Picanto, Hyundai i40, Volkswagen Golf R, Seat Leon FR, Kia Rio, Ford Focus, Citroën DS4, Peugeot 508 nebo také Suzuki Kizashi. Pověstnou třešinkou celého Autosalonu bude také legendární britská značka Lotus, která představí hned trojici svých modelů.
Přestože automobilové novinky jsou tradičně hlavní náplní Autosalonu Brno, nad ostatní akce pořádané v jeho rámci je třeba vyzdvihnout ještě výstavu Classic Show. Její zaměření je, jak již název napovídá, na klasické automobily, a to jak veterány, tak novější tzv. youngtimery. Kdo tuto speciální výstavu navštívil již loni jistě si pamatuje, kolik automobilového nadšení zde bylo možné ze všech vystavených exponátů nasát. Druhou samostatnou expozicí je výstava Motorsport Expo, jejíž náplní jsou automobilové závody. Zde budou k vidění, jak teamy, tak výrobci zabývající se profesionálně motorsportem.
Autosalon Brno 2011 slibuje hodně zábavy všeho druhu. Společným jmenovatelem rozmanitých zážitků budou automobily, které jsou nejvýznamnějším průmyslovým odvětvím v České republice. Takže připomínáme: Autosalon se na brněnském autosalonu koná od 4. do 9. června letošního roku.

http://www.autosalonbrno.cz

http://www.facebook.com/bvvbrno

verze pro tisk >

Další články:

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SVĚT BETONU v Paříži

- INTERMAT 2015 a WORLD OF CONCRETE EUROPE

- ZEMĚDĚLSKÝ TÝDEN V PAŘÍŽI

- Zemědělský týden v Paříži

- Česká účast v Lyonu s podporou MPO

- SIMA - SIMAGENA 2015 v předstihu

- SIAL útočí na naše chuťové a čichové smysly

- Premiéra veletrhu WNE 2014

- Brýle a oční optika SILMO Paříž 2014

- SILMO Mondial de l´Optique, Paříž 2014

- SIAL 2014 slaví 50. výročí

- České firmy se představují na EUROSATORY 2014

- WORLD NUCLEAR EXHIBITION Paříž

- BIOMASA A BIOENERGIE v Hamburku

- EUROPAIN 2014 Celosvětové setkání pekařů a cukrářů

- Veletrh vodárenských odborníků v Alžírsku

- BIOMASA A BIOENERGIE 2014 v Hamburku

- EUROPAIN 2014 - největší pekárna a cukrárna v Paříži

LEARNTEC

Copyright ©2009-2017: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Ortenovo náměstí 2, 170 00 Praha 7
tel.: 266 007 226, 603 230 648
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}