arteo_cz

R+T 2018
Eunique

pronájmy

Ocenění Pasivní dům 2017 získalo pět staveb

Ocenění Pasivní dům 2017 získalo pět staveb

Celkem pět staveb v pasivním standardu, které byly přihlášené do soutěže Pasivní dům 2017, získalo ocenění. Patří mezi ně dřevostavba z Jílového u Prahy, vzdělávací a poradenské centrum Otevřená zah ...

Myslivost a příroda na Výstavišti Floria Kroměříž

Myslivost a příroda na Výstavišti Floria Kroměříž

Již po páté se od 23. 3. do 25. 3. 2018 koná prodejní výstava myslivosti a přírody, kde si můžete nakoupit vše potřebné pro pobyt v přírodě. Také v letošním roce se můžou návštěvníci těšit na chovatel ...

Holiday World 2018 – přijďte načerpat tipy na dovolenou i výlety

Holiday World 2018 – přijďte načerpat tipy na dovolenou i výlety

Dovolte, abychom vás srdečně pozvali k návštěvě 27. ročníku středoevropského veletrhu cestovního ruchu HOLIDAY WORLD 2018, který se uskuteční ve dnech 15. – 18. 2. 2018 souběžně s 12. ročníkem mezinár ...

Inmex SMM India

Hamburská veletržní společnost

zpět

Přerovský veletrh - POSTAV DŮM, ZAŘIĎ BYT - velká inspirace

Publikováno: 9.6.2011 00:00

Autor: EuroExpo

Přerovský veletrh -  POSTAV DŮM, ZAŘIĎ BYT - velká inspirace

Výstaviště Přerov bude patřit ve dnech 17. - 19. června 2011 Přerovskému veletrhu - POSTAV DŮM, ZAŘIĎ BYT, který nese podtitul Stavba, Bydlení, Zahrada, Hobby, Auto, Zábava. Tato víkendová akce je určena návštěvám celých rodin z Přerova a spádového okolí. Svoji nabídku zde představí firmy z oblasti zaměření veletrhu i místní firmy bez rozdílu zaměření.

Výstaviště Přerov a moderní hala G poskytují veletrhu kvalitní prostor, který jistě rádi navštíví nejen ti, kteří staví nebo rekonstruují své bydlení.

Partnerem veletrhu je Statutární město Přerov. Přímo v expozici města se mohou zájemci seznámit s realizovanými investicemi, investičními záměry a projekty města Přerova.

Návštěvníci se mohou seznámit se širokou nabídkou stavebních materiálů a technologií -zdicích materiálů, střešních systémů, oken a dveří, zateplování, sanace a hydroizolací, stavební chemie, zateplení lodžií, garážových vrat. Najdou zde i vybavení koupelen, sanitu, obklady, dlažbu, různé typy podlah, stínící techniku … Nebude chybět vybavení interiérů - nábytek, zdravé spaní – postele, matrace, bytové doplňky. Objeví se komínové a ventilační hlavice, čističky odpadních vod, jímky, potrubí.
Zajímavá je nabídka typových domů zejména nízkoenergetických a možností financování novostaveb i rekonstrukcí.
Nabídku doplňují robotické vysavače, centrální vysavače, elektroinstalační prvky, nářadí pro kutily, domácí potřeby, zahradní nábytek i zahradnické výpěstky atd. Za zmínku stojí také expozice automobilů, elektroskútrů a elektrokol.

A to není vše. Pro zpříjemnění návštěvy veletrhu pořadatelé připravili odpočinkovou zónu. Bohatý zábavný doprovodný program pro děti a dospělé bude probíhat zejména v sobotu a neděli. Sobota je věnována festivalu Hanácká kuchyně a tradice. Festival nabídne ochutnávku specialit tradiční hanácké kuchyně, lidového vypravěče, hanácké zvyky a tradice. Hostem festivalu bude autorka publikace Hanácká kuchařka Dr. Miloslava Hošková.

Na nedělním festivalu Hanácká dechovka své umění předvedou zkušení hudebníci Moravské veselky a Věrovanky a také studenti ZUŠ z Hulína.

V sobotu a neděli mohou návštěvníci využít odborníky v poradnách, které jsou zde k dispozici.
Poradna bytového architekta - jak harmonicky, účelně, moderně zařídit interiér domu, bytu, či chalupy, jak vše doladit i s exteriérem – nejen to, ale i vyřešení konkrétních otázek a zohlednění zásady Feng Shui poskytnou zájemcům bytové designerky zdarma.
V poradně pro zahrádkáře se zájemci dozví např. - jak založit trávník a potom o něj pečovat, jaký postup zvolit při zakládání zahradních jezírek, jak na závlahu, jakými přípravky zlikvidovat škůdce, ale i konkrétní pěstitelské rady...
Zdravý způsob výživy dnes zajímá snad všechny. Kromě poradny lze ochutnat netradiční jídla, které tyto zásady respektují nebo dokonce fungují jako lék.

Dobré jídlo a pití patří vedle střechy nad hlavou a dobrého auta k hlavním životním potřebám i radostem a to vše na veletrhu najdete. Kromě zdravého jídla a hanáckých specialit bude k ochutnání španělské víno a delikatesy, pizza, míchané alko i nealko nápoje, káva na různé způsoby...

Pro pobavení bude hrát hudební skupina Kornet, představí se známý silák Ladislav Hanzel, vystoupí mažoretky Gina a skupina Duck Beat.

Závěrem nezbývá než všechny pozvat na přerovské výstaviště pro zajímavé informace, inspiraci i pobavení. Zájemci zde mohou zavítat - v pátek 17. a sobotu 18. června v době 9 –18 hod, v neděli 19. června 9 - 17 hod. a vyhrát let balonem. Navíc pro prvních 500 návštěvníků jsou jako dárek připraveny časopisy s tematikou bydlení a stavebnictví.

Doprovodný program Přerovského veletrhu - Postav dům, zařiď byt - ke stažení

http://www.omnis.cz

verze pro tisk >

Další články:

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SVĚT BETONU v Paříži

- INTERMAT 2015 a WORLD OF CONCRETE EUROPE

- ZEMĚDĚLSKÝ TÝDEN V PAŘÍŽI

- Zemědělský týden v Paříži

- Česká účast v Lyonu s podporou MPO

- SIMA - SIMAGENA 2015 v předstihu

- SIAL útočí na naše chuťové a čichové smysly

- Premiéra veletrhu WNE 2014

- Brýle a oční optika SILMO Paříž 2014

- SILMO Mondial de l´Optique, Paříž 2014

- SIAL 2014 slaví 50. výročí

- České firmy se představují na EUROSATORY 2014

- WORLD NUCLEAR EXHIBITION Paříž

- BIOMASA A BIOENERGIE v Hamburku

- EUROPAIN 2014 Celosvětové setkání pekařů a cukrářů

- Veletrh vodárenských odborníků v Alžírsku

- BIOMASA A BIOENERGIE 2014 v Hamburku

- EUROPAIN 2014 - největší pekárna a cukrárna v Paříži

Jihlava stavíme

Copyright ©2009-2018: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Ortenovo náměstí 2, 170 00 Praha 7
tel.: 266 007 226, 603 230 648
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}