prehled-veletrhu-2017

IT-TRANS veletrh IT v hromadné dopravě
AUTOSHOW PRAHA

world of beauty 2017 podzim

Jubilejní 20. ročník veletrhu STŘECHY PRAHA

Jubilejní 20. ročník veletrhu STŘECHY PRAHA

Veletrh STŘECHY PRAHA, který je dlouhodobě nejvýznamnější přehlídkou výrobků, materiálů a technologií z oblasti staveb a renovací střech ve střední Evropě, oslaví 20 let svého trvání. Veletrhu se každ ...

Flora Olomouc pořídila flotilu vozů na hybridní pohon

Flora Olomouc pořídila flotilu vozů na hybridní pohon

Společnost Výstaviště Flora Olomouc vedle svých jiných aktivit pečuje také o zelený pás městských historických parků. Sama sídlí přímo v jednom z nich - Smetanových sadech - takže je neodmyslitelně sp ...

<strong>50LETÉ VÝROČÍ SILMO PARIS</strong>  - Výjimečný rok, výjimečný program!

50LETÉ VÝROČÍ SILMO PARIS - Výjimečný rok, výjimečný program!

OBJEDNEJTE SI SVOJI VSTUPENKU A DEJTE SE NA CESTU INOVACÍ A TRENDŮ

pronájmy

flora-leto

zpět

Přerovský veletrh - POSTAV DŮM, ZAŘIĎ BYT - velká inspirace

Publikováno: 9.6.2011 00:00

Autor: EuroExpo

Přerovský veletrh -  POSTAV DŮM, ZAŘIĎ BYT - velká inspirace

Výstaviště Přerov bude patřit ve dnech 17. - 19. června 2011 Přerovskému veletrhu - POSTAV DŮM, ZAŘIĎ BYT, který nese podtitul Stavba, Bydlení, Zahrada, Hobby, Auto, Zábava. Tato víkendová akce je určena návštěvám celých rodin z Přerova a spádového okolí. Svoji nabídku zde představí firmy z oblasti zaměření veletrhu i místní firmy bez rozdílu zaměření.

Výstaviště Přerov a moderní hala G poskytují veletrhu kvalitní prostor, který jistě rádi navštíví nejen ti, kteří staví nebo rekonstruují své bydlení.

Partnerem veletrhu je Statutární město Přerov. Přímo v expozici města se mohou zájemci seznámit s realizovanými investicemi, investičními záměry a projekty města Přerova.

Návštěvníci se mohou seznámit se širokou nabídkou stavebních materiálů a technologií -zdicích materiálů, střešních systémů, oken a dveří, zateplování, sanace a hydroizolací, stavební chemie, zateplení lodžií, garážových vrat. Najdou zde i vybavení koupelen, sanitu, obklady, dlažbu, různé typy podlah, stínící techniku … Nebude chybět vybavení interiérů - nábytek, zdravé spaní – postele, matrace, bytové doplňky. Objeví se komínové a ventilační hlavice, čističky odpadních vod, jímky, potrubí.
Zajímavá je nabídka typových domů zejména nízkoenergetických a možností financování novostaveb i rekonstrukcí.
Nabídku doplňují robotické vysavače, centrální vysavače, elektroinstalační prvky, nářadí pro kutily, domácí potřeby, zahradní nábytek i zahradnické výpěstky atd. Za zmínku stojí také expozice automobilů, elektroskútrů a elektrokol.

A to není vše. Pro zpříjemnění návštěvy veletrhu pořadatelé připravili odpočinkovou zónu. Bohatý zábavný doprovodný program pro děti a dospělé bude probíhat zejména v sobotu a neděli. Sobota je věnována festivalu Hanácká kuchyně a tradice. Festival nabídne ochutnávku specialit tradiční hanácké kuchyně, lidového vypravěče, hanácké zvyky a tradice. Hostem festivalu bude autorka publikace Hanácká kuchařka Dr. Miloslava Hošková.

Na nedělním festivalu Hanácká dechovka své umění předvedou zkušení hudebníci Moravské veselky a Věrovanky a také studenti ZUŠ z Hulína.

V sobotu a neděli mohou návštěvníci využít odborníky v poradnách, které jsou zde k dispozici.
Poradna bytového architekta - jak harmonicky, účelně, moderně zařídit interiér domu, bytu, či chalupy, jak vše doladit i s exteriérem – nejen to, ale i vyřešení konkrétních otázek a zohlednění zásady Feng Shui poskytnou zájemcům bytové designerky zdarma.
V poradně pro zahrádkáře se zájemci dozví např. - jak založit trávník a potom o něj pečovat, jaký postup zvolit při zakládání zahradních jezírek, jak na závlahu, jakými přípravky zlikvidovat škůdce, ale i konkrétní pěstitelské rady...
Zdravý způsob výživy dnes zajímá snad všechny. Kromě poradny lze ochutnat netradiční jídla, které tyto zásady respektují nebo dokonce fungují jako lék.

Dobré jídlo a pití patří vedle střechy nad hlavou a dobrého auta k hlavním životním potřebám i radostem a to vše na veletrhu najdete. Kromě zdravého jídla a hanáckých specialit bude k ochutnání španělské víno a delikatesy, pizza, míchané alko i nealko nápoje, káva na různé způsoby...

Pro pobavení bude hrát hudební skupina Kornet, představí se známý silák Ladislav Hanzel, vystoupí mažoretky Gina a skupina Duck Beat.

Závěrem nezbývá než všechny pozvat na přerovské výstaviště pro zajímavé informace, inspiraci i pobavení. Zájemci zde mohou zavítat - v pátek 17. a sobotu 18. června v době 9 –18 hod, v neděli 19. června 9 - 17 hod. a vyhrát let balonem. Navíc pro prvních 500 návštěvníků jsou jako dárek připraveny časopisy s tematikou bydlení a stavebnictví.

Doprovodný program Přerovského veletrhu - Postav dům, zařiď byt - ke stažení

http://www.omnis.cz

verze pro tisk >

Další články:

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SVĚT BETONU v Paříži

- INTERMAT 2015 a WORLD OF CONCRETE EUROPE

- ZEMĚDĚLSKÝ TÝDEN V PAŘÍŽI

- Zemědělský týden v Paříži

- Česká účast v Lyonu s podporou MPO

- SIMA - SIMAGENA 2015 v předstihu

- SIAL útočí na naše chuťové a čichové smysly

- Premiéra veletrhu WNE 2014

- Brýle a oční optika SILMO Paříž 2014

- SILMO Mondial de l´Optique, Paříž 2014

- SIAL 2014 slaví 50. výročí

- České firmy se představují na EUROSATORY 2014

- WORLD NUCLEAR EXHIBITION Paříž

- BIOMASA A BIOENERGIE v Hamburku

- EUROPAIN 2014 Celosvětové setkání pekařů a cukrářů

- Veletrh vodárenských odborníků v Alžírsku

- BIOMASA A BIOENERGIE 2014 v Hamburku

- EUROPAIN 2014 - největší pekárna a cukrárna v Paříži

FRANCOUZSKÉ VELETRHY

Copyright ©2009-2017: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Ortenovo náměstí 2, 170 00 Praha 7
tel.: 266 007 226, 603 230 648
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}