LEARNTEC

Veletrh větrné energie WindEnergy Hamburg 2018
Mezinárodní veletrh lodí Hamburg

On-line prodej vstupenek

Pozvánka na Baghdad International Fair - registrace od 20.6.

Pozvánka na Baghdad International Fair - registrace od 20.6.

Dovolujeme si Vás pozvat na 45. ročník veletrhu Baghdad International Fair, který se bude konat od 10. do 19. listopadu 2018 v hlavním městě Íráku. Veletrh je největší akcí svého druhu v zemi a pravid ...

World Nuclear Exhibition (WNE) - Zástupci jaderného průmyslu se sejdou v Paříži

World Nuclear Exhibition (WNE) - Zástupci jaderného průmyslu se sejdou v Paříži

World Nuclear Exhibition (WNE), nejvýznamnější akce pro odborníky z celé oblasti civilního jaderného průmyslu, se koná ve dnech 26. - 28. června 2018. Pro pohodlí návštěvníků, zvláště těch, kteří ces ...

Září na Černé louce - pravý ráj pro milovníky zahrádkaření, včelaření a esoteriky

Září na Černé louce - pravý ráj pro milovníky zahrádkaření, včelaření a esoteriky

ŽIVOT NA ZAHRADĚ - největší výstava pro zahrádkáře a včelaře v Moravskoslezském kraji se opět uskuteční poslední zářijový víkend (21. - 23. září 2018 na výstavišti Černá louka v Ostravě). Souběžně bud ...

výstava myslivosti 2019

get nord

zpět

PRAGOALARM/PRAGOSEC opět pro hasiče a hasičské firmy

Publikováno: 27.9.2011 00:00

Autor: INCHEBA EXPO PRAHA

PRAGOALARM/PRAGOSEC opět pro hasiče a hasičské firmy

16. - 18. únor 2012
Pragoalarm/Pragosec se snaží podpořit sekci (proti)požární ochrany a v přípravách veletrhu se zaměřil na intenzivní odbornou a mediální spolupráci s partnery působícími v této oblasti. Cílem společného úsilí je dosáhnout toho, aby vystavovatelé z řad „hasičských firem“ našli na veletrhu správnou cílovou skupinu návštěvníků a získali i další výhody a benefity.

Podstatná část připravovaného doprovodného programu veletrhu bude zaměřena také na protipožární ochranu budov, nevynechá se ani aktuální téma ochrany kritické infrastruktury nebo požární ochrana kulturních památek. Vzhledem k připravovanému vyrovnání státu s církvemi je oblast kulturních památek momentálně zajímavá pro mnohé dodavatele zabezpečovací a požární techniky.

Prostor bude i pro diskuzi nad aktuální podobou protipožárních norem a právních předpisů. Ze zvažovaných témat lze uvést např. problematiku reakce na oheň, požární odolnosti, šíření požáru po povrchu konstrukce, požárně dělicích konstrukcí, požárních úseků, ne/chráněných únikových cest, požárních čidel a signalizace nebo hasicích zařízení.

Na zajištění kvality a atraktivnosti doprovodného programu z hlediska projektantů, stavebních inženýrů a developerů dohlédnou noví odborní partneři veletrhu Svaz podnikatelů ve stavebnictví v ČR, Nadace pro rozvoj architektury a stavebnictví ABF, ČSSI a ČKAIT. Díky této spolupráci je domluveno, že se informace o veletrhu, doprovodném programu a vystavovatelích veletrhu včetně pozvánky na veletrh dostane ke všem partnerům a členům těchto oborových organizací.

Odborné semináře vznikají ve spolupráci s Hasičským záchranným sborem, Profesní komorou požární ochrany nebo také s důležitým informačním portálem ve stavebnictví TZB info, ale zapojit se mohou i jednotlivé firmy. Každý zájemce může nabídnout své zkušennosti z praxe a podílet se na zajištění obsahové stránky doprovodného programu. Tato forma prezentace v přednáškovém bloku je pro vystavovatele veletrhu zdarma.

Pro profesionální a dobrovolné hasiče budou na veletrhu připraveny ukázky hasičské techniky historické i moderní, ukázky zásahu složek IZS nebo návštěvnické soutěže o hodnotné ceny. I zde se pro vystavovatele nabízí zajímavá příležitost zviditelnění a propagace nad rámec pronajaté výstavní plochy! Můžou se stát sponzorem návštěvnické soutěže, obohatit přehlídku techniky o zajímavý exponát nebo Mediální podporu hasičské sekce veletrhu zajišťují mimo jiné Rescue Report, 112, Alarm Revue, Požáry.cz a Sdružení dobrovolných hasičů, na jejichž webových stránkách je možné prezentovat i informace o zajímavých exponátech vystavovatelů.

Rozhovor s Ing. Janem Aulickým, ředitelem Kanceláře SH ČMS

http://www.pragoalarm.cz

verze pro tisk >

Další články:

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SVĚT BETONU v Paříži

- INTERMAT 2015 a WORLD OF CONCRETE EUROPE

- ZEMĚDĚLSKÝ TÝDEN V PAŘÍŽI

- Zemědělský týden v Paříži

- Česká účast v Lyonu s podporou MPO

- SIMA - SIMAGENA 2015 v předstihu

- SIAL útočí na naše chuťové a čichové smysly

- Premiéra veletrhu WNE 2014

- Brýle a oční optika SILMO Paříž 2014

- SILMO Mondial de l´Optique, Paříž 2014

- SIAL 2014 slaví 50. výročí

- České firmy se představují na EUROSATORY 2014

- WORLD NUCLEAR EXHIBITION Paříž

- BIOMASA A BIOENERGIE v Hamburku

- EUROPAIN 2014 Celosvětové setkání pekařů a cukrářů

- Veletrh vodárenských odborníků v Alžírsku

- BIOMASA A BIOENERGIE 2014 v Hamburku

- EUROPAIN 2014 - největší pekárna a cukrárna v Paříži

reisen_hamburg

Copyright ©2009-2018: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Ortenovo náměstí 2, 170 00 Praha 7
tel.: 266 007 226, 603 230 648
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}