arteo_cz

Mezinárodní výstava pro milovníky koní
mEX 2019

staffito-300

 

BrauBeviale 2018 – přes 96% výstavní plochy vyprodáno.

když se veletrh BrauBeviale uskuteční až za pět měsíců, je v tuto chvíli již více než 96% výstavní plochy obsazeno. Zájem o tuto mezinárodní akci zaměřenou na nápojový průmysl je po roční pauze enormn ...

 

ALL4PACK 26. - 29. 11. 2018 Paříž

Ve dnech 26. – 29. 11. 2018 se v Paříži na severním výstavišti Villepinte, uskuteční mezinárodní veletrh obalových a tiskařských technologií, který se pravidelně organizuje jednou za dva roky. Mezi ...

YOU Summer Festival 2018 | 22. – 24. června 2018

YOU Summer Festival 2018 | 22. – 24. června 2018

Dovolujeme si Vás oslovit s pozvánkou na veletrh YOU Summer Festival 2018. Tato největší evropská událost věnovaná teenagerům se letos uskuteční ve dnech 22. – 24. června již po dvacáté a tradičně nab ...

On-line prodej vstupenek

Nürnbergmesse

zpět

Dejte své zahradě zelenou, inspiraci najdete na veletrhu FOR GARDEN

Publikováno: 2.12.2011 00:00

Autor:

Dejte své zahradě zelenou, inspiraci najdete na veletrhu FOR GARDEN

I přestože zima dává o sobě teprve vědět a jaro se zdá být v nedohlednu, přípravy na březnový veletrh zahrad FOR GARDEN jsou v plném proudu. Již nyní je na 6. ročník tohoto mezinárodního veletrhu přihlášeno mnoho významných firem z oboru. FOR GARDEN doplní navíc specializovaný veletrh veřejné zeleně, vybavení měst a obcí FOR GREENERY. Obě veletržní akce se budou konat v PVA EXPO PRAHA ve dnech 22. – 25. března 2012.

První novinkou, s níž veletrh FOR GARDEN vchází do nového ročníku, je obměna podtitulu. Po pěti letech konání a rozvíjení veletrhu se pořádající veletržní správa rozhodla k podtitulu veletrh zahrad přidat přívlastek mezinárodní. „FOR GARDEN si to jistě zaslouží, protože v roce 2011 se ho účastnilo rekordních osm států,“ říká manažerka veletrhu Bc. Jana Zahradníčková. Mezinárodní veletrh zahrad se orientuje na všechny zahradnické obory, což dokazuje i odborný doprovodný program.

Návštěvníci se mohou těšit na celodenní cyklus odborných přednášek s názvem Trendy při tvorbě zahrad V, na jehož organizaci se podílí Svaz zakládání a údržby zeleně. Chybět nebude ani výběrová výstava a soutěž pro zahradní architekty a realizační firmy EXTERIÉR TRENDY. Podruhé se bude v rámci veletrhu konat i fotografická soutěž na téma Zima, do níž se mohou přihlásit již nyní všichni ti, kteří rádi fotografují. Pravidla soutěže, která je rozdělena do dvou kategorií na Veřejné prostory a Zahradu, najdou zájemci na internetových stránkách veletrhu. Vystavovatelům jsou na veletrhu určeny soutěže o nejlepší výrobek GRAND PRIX a nejzajímavější expozici TOP EXPO.

Pár měsíců před zahájením veletrhu je jisté, že další ročník úspěšně naváže na ten předchozí, který se setkal s velkým ohlasem z řad vystavovatelů i návštěvníků. Mimořádný zájem vystavovatelů o účast na této akci potvrzuje i fakt, že krátce po termínu první uzávěrky je zaplněno 1 500 m2 výstavní plochy v Hale 1 a přihlášeno je již více než 50 vystavovatelů z České republiky, Německa, Slovenska, Rakouska i Polska. Zajímavé, tzv. zelené expozice, připravují členové Svazu zakládání a údržby zeleně, na jejichž výstavní ploše se budou prezentovat jak realizační firmy, zabývající se budováním jezírek a biobazénů, tak také zahradní architekti.

Z tradičních vystavovatelů z řad výrobců zahradního nábytku se v PVA EXPO PRAHA představí firmy Hartman Czech, HaK, fa KOPA nebo Zahradní nábytek s.r.o. Prostor na veletrhu budou mít také společnosti zabývající se závlahami (INET, Irimon, Profigrass), zahradní technikou (BG Technik - HONDA, SOLO Praha, Husqvarna, BOELS ČR, WERCO, SOLO Praha) a doplňky (Fastrade, Intrea Piko). Návštěvníky čeká na veletrhu rovněž celá řada atrakcí. Například dovozce zahradních grilů, firma Rösler Praha, chystá postavit na FOR GARDEN velkou ostrovní expozici, na níž budou probíhat ochutnávky spojené s gastronomickou show. Ta se bude konat pod vedením zkušeného kuchaře Ondřeje Slaniny, který je známý především z televizních pořadů o vaření.

FOR GARDEN doplní podruhé veletrh veřejné zeleně, vybavení měst a obcí FOR GREENERY, jehož první ročník přinesl zajímavé vystavovatele a projekty. Jednalo se o firmy nabízející služby v oblastech krajinářské tvorby, arboristiky, údržby a vybavení veřejných prostranství a dále ukázky z výstav Za stromy roku, Pražské památné stromy nebo Young Architect Award.
Více informací o obou veletrzích najdete na stránkách:

http://www.for-garden.cz

http:// www.forgreenery.cz

verze pro tisk >

Další články:

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SILMO 2015 - svět brýlí a oční optiky v Paříži

- SVĚT BETONU v Paříži

- INTERMAT 2015 a WORLD OF CONCRETE EUROPE

- ZEMĚDĚLSKÝ TÝDEN V PAŘÍŽI

- Zemědělský týden v Paříži

- Česká účast v Lyonu s podporou MPO

- SIMA - SIMAGENA 2015 v předstihu

- SIAL útočí na naše chuťové a čichové smysly

- Premiéra veletrhu WNE 2014

- Brýle a oční optika SILMO Paříž 2014

- SILMO Mondial de l´Optique, Paříž 2014

- SIAL 2014 slaví 50. výročí

- České firmy se představují na EUROSATORY 2014

- WORLD NUCLEAR EXHIBITION Paříž

- BIOMASA A BIOENERGIE v Hamburku

- EUROPAIN 2014 Celosvětové setkání pekařů a cukrářů

- Veletrh vodárenských odborníků v Alžírsku

- BIOMASA A BIOENERGIE 2014 v Hamburku

- EUROPAIN 2014 - největší pekárna a cukrárna v Paříži

LEARNTEC _Future Learning

Copyright ©2009-2018: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Ortenovo náměstí 2, 170 00 Praha 7
tel.: 266 007 226, 603 230 648
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}