strechy praha 2020

Sensor+test
avf

Nürnbergmesse

FOR BIKES 2020: Mezinárodní veletrh cyklistiky

FOR BIKES 2020: Mezinárodní veletrh cyklistiky

FOR BIKES přinese novinky a trendy, výhodné nákupy, program plný hvězd i odbornou konferenci

FOR BOAT: Veletrh lodí a vodních sportů

FOR BOAT: Veletrh lodí a vodních sportů

Plnou parou vpřed: 4. ročník veletrhu FOR BOAT se blíží

FOR CARAVAN: výstava obytných automobilů a karavanů

FOR CARAVAN: výstava obytných automobilů a karavanů

Veletrh FOR CARAVAN jde do svého 11. ročníku!

Messe Karlsruhe

IFA Global Markets

zpět

Největší tuzemská motocyklová výstava MOTOSALON se po dvou letech vrací na brněnské výstaviště

Publikováno: 20.2.2012 15:27

Autor: Veletrhy Brno, a.s.

Největší tuzemská motocyklová výstava MOTOSALON se po dvou letech vrací na brněnské výstaviště

Největší tuzemská motocyklová výstava se po dvou letech vrací na brněnské výstaviště, a to v termínu 7. – 11. března 2012. V roce 2010 brněnská premiéra veletrhu zaznamenala mimořádný ohlas u motoristické veřejnosti a organizátoři věří, že nejinak tomu bude i letos.

Ostatně ani v minulém roce, kdy Motosalon hostoval v pražských Letňanech, nebyla nouze o zájem ze strany vystavovatelů a návštěvníků. Letos se v Brně bude prezentovat na sto vystavovatelů a očekáváno je zhruba 45 tisíc návštěvníků. Expozice budou soustředěny do nejmodernějšího a největšího pavilonu P. Vzhledem k tomu, že se veletrh Motosalon koná pod patronací motocyklové sekce Svazu dovozců automobilů, jehož členy jsou téměř všichni důležití dovozci, můžou se návštěvníci těšit na detailní prohlídku prakticky celé současné motocyklové nabídky. Představí se motocykloví producenti od Aprilie přes BMW, Harley-Davidson, Hondu, Hyosung, českou JAWU, KTM, Kymco, Moto Guzzi po Triumph a Yamahu, z nichž všichni mají připraveny své největší novinky pro letošní rok. Zúčastní se i Piaggio, Gilera, Vespa a k vidění budou také motocykly Kawasaki. To jsou samozřejmě jen ti největší, ale na Motosalonu budou zastoupeni i menší výrobci jednostopých strojů, stejně jako čtyřkolkoví giganti Arctic Cat, TGB, Access Motor. Nebude chybět ani nabídka oblečení, obuvi, přileb a dalšího souvisejícího sortimentu. Nově bude obsazen také sousední pavilon Z, který bude spolu s venkovními plochami patřit přehlídce doprovodných programů.

Nabitý doprovodný program

Nedílnou součástí veletrhu jsou návštěvnické programy s motocyklovou tematikou, které budou letos ještě atraktivnější.


Kaskadérská show společnosti Crazy Day s.r.o.

Velkým „tahákem“ bude kaskadérská show společnosti Crazy Day s.r.o., která poprvé představí novou dech beroucí show pětice kaskadérů na motocyklech, skútrech i čtyřkolkách. Vrcholem této show bude tzv. „globus smrti“. Své kaskadérské umění předvede také zřejmě nejlepší současný český stuntrider Martin Krátký.

Testovací dráha
V pavilonu P bude připravena českou značkou Akumoto velkoryse řešená testovací dráha, na které si zájemci z řad návštěvníků budou moci bezplatně vyzkoušet jízdu na těchto elektro skútrech, například při jízdě zručnosti nebo při technické jízdě vytyčeným úsekem. Programovou nabídku samozřejmě doplní také programy věnující se bezpečnosti. Ani letos nebude na Motosalonu chybět BESIP Ministerstva dopravy ČR prezentující například moderní prvky pasivní bezpečnosti, předměty zvyšující viditelnost na silnicích, motoškolu s výukou dovedností a spoustu dalšího.

Škola bezpečného ježdění v režii Karla Abrahama
Jedenáctinásobný mistr ČR v trialu, Míra „Lisák“ Lisý, předvede motocyklistům, jak snížit v co nejvyšší míře riziko dopravní nehody. Rovněž si budou moci sami vyzkoušet, přijdou-li v „motorkářském“, speciální motocykly s unikátními protipadacími rámy, a zdokonalit se tak v ovládání jednostopého stroje. Školu bezpečného ježdění na okruhu bude prezentovat partner veletrhu Automotodrom Brno i frontman této školy Karel Abraham ml. I on se bezesporu objeví jak na expozici Masarykova okruhu, tak na speciálním programovém pódiu, kde spolu s ním vystoupí celá řada zajímavých osobností.

Sportovně-akrobatická motoshow „Free Style Motocross Race Brno 2012
Souběžně s Motosalonem se na brněnském výstavišti uskuteční také grandiózní sportovně-akrobatická motoshow „Free Style Motocross Race Brno 2012“. Vystoupení předních českých FMX jezdců pod vedením legendy tohoto sportu Petra Kuchaře a za účasti zahraničních freestyle hvězd proběhne v sobotu 10. března od 19.00 hod. v pavilonu B.


Žhavé novinky předních výrobců
Novinky letošní sezóny přiveze do Brna například Honda, která mimo jiné představí dvanáctou generaci legendárního sportovního motocyklu CBR1000RR Fireblade, pohodlný cestovní motocykl Crosstourer nebo skútr Vision 50, který překvapí nejen svojí atraktivní cenou. Společnost A-Spirit, importér značek Aprilia, Gilera, Moto Guzzi, Piaggio, Scarabeo a Vespa pro ČR, seznámí návštěvníky hned s několika velice atraktivními modely. Mezi nimi nebude chybět „vlajková loď“ značky Aprilia, tedy superbike RSV4 Factory APRC v novém designu pro rok 2012. Nového „kabátku“ se dočkal i další model značky, brutální supermoto Dorsoduro 1200. A doslova horkou novinkou je pak městský skútr se sportovním designem SR Motard 50/125. V sekci značky Moto Guzzi si návštěvníci budou moci prohlédnout významně inovované verze modelu V7, tedy V7 Stone a V7 Special, ale i střední custom Nevada, který do letošního roku vstupuje nejen s novým vzhledem, ale především s novým motorem. Kategorii skútrů pak krom jiného zastupuje novinka Piaggio Beverly 350 Sport Touring, střední skútr s mnoha progresivními a pro tuto kategorii unikátními vlastnostmi, například brzdovým systémem ABS či kontrolou trakce. Nestárnoucí značka Vespa pak přichází pro letošek s modely v nových barvách a limitovaných edicích. Značka Yamaha představí na výstavě Motosalon všechny své novinky pro sezónu 2012 a pro návštěvníky připraví také několik zajímavých překvapení. K vidění bude kompletní edice WGP 50th Anniversary v čele s legendární YZF-R1. Představeny budou také motocykly nově oděny do kapotáží v matných barvách, které byly dříve doménou pouze super-sportovních automobilů. Kromě novinek pro sezónu 2012 budou největším lákadlem na stánku závodní motocykl YZF-M1 vicemistra světa kategorie MotoGP Jorge Lorenza a upravené motocykly Yamaha VMAX Hyper Modified, na kterých se podíleli světově uznávání úpravci Marcus Walz, Ludovic Lazareth a Roland Sands. V expozici společnosti KTM Autonova Brno jistě zaujme populární model KTM Duke 690, ovšem pro rok 2012 zásadně inovovaný. Tuzemská značka JAWA ve své expozici představí především tři modely motocyklu JAWA 660. Jeden Sportard v základním provedení, druhý Sportard bude překvapením. Třetí motocykl je novinkou a jedná se o JAWU 660 Californian. K Motosalonu neodmyslitelně patří také čtyřkolky, a proto zde nebude chybět ani jeden z našich největších importérů těchto strojů, společnost ASP Group s.r.o. Na jejím stánku mohou návštěvníci obdivovat krom dalších strojů i nejdivočejší a nejextrémnější čtyřkolkovou „kočku“ světa, sportovní side-by-side ARCTIC CAT Wildcat 1000. Druhou významnou novinkou bude litrový Arctic Cat 1000H2 EFI MUD PRO, čtyřkolka plně přizpůsobena do extrémního prostředí jako je bláto, bahno a průjezdy vodou. Autorizovaný dovozce značky KYMCO a od letošního roku také značky QUADRO, společnost MSA Motorsport Accessoires, představí absolutní novinku v podobě tříkolky QUADRO 350D.

Provozní doba pro návštěvníky:

Odborný a tiskový den
*7. 3. - 13.00 - 18.00 hod.
(*vstup pouze přes pavilon P – pro pěší vstup bránou č. 7, na parkoviště vjezd č. 8)
Dny pro veřejnost
8. - 10. 3. - 9.00 - 19.00 hod.
11. 3. - 9.00 - 16.00 hod.

Vstupné:
7. 3.
Odborný a tiskový den - 300,- Kč

8. – 11. 3.
Základní vstupné - 180,- Kč
Zlevněné vstupné - 150,- Kč
- pro registrované návštěvníky (on-line registrace)
- děti 6 - 15 let, studenti s potvrzením o studiu, držitelé průkazu ZTP a ZTP/P
Zdarma
- děti do 6 let

Motosalon organizuje společnost Veletrhy Brno, a.s. ve spolupráci s motocyklovou sekcí Svazu dovozců automobilů a Sdružením automobilového průmyslu. Hlavním mediálním partnerem veletrhu jsou České motocyklové noviny – ČMN.

http://www.bvv.cz/motosalon

verze pro tisk >

Další články:

- FOR BIKES 2020: Mezinárodní veletrh cyklistiky

- FOR BOAT: Veletrh lodí a vodních sportů

- FOR CARAVAN: výstava obytných automobilů a karavanů

- STYL a KABO přivítají úplně nové firmy

- Celosvětově úspěšně s oborovými jedničkami wire, Tube a VALVE WORLD EXPO

- MSV 2020 s technologickými veletrhy IMT, FOND-EX, WELDING, PROFINTECH a PLASTEX

- Beviale Family se nadále rozrůstá

- Odstartovala anketa Motocykl roku 2020

- Veletrh střech, nářadí a dřeva v Praze Letňanech

- Brněnské zemědělské a lesnické veletrhy se zaměří na hospodaření v době klimatické změny

- MOTOSALON 2020 má dobře nastartováno

- IWA OutdoorClassics 2020 ve znamení digitální transformace

- Mezinárodní veletrh přírodní kosmetiky VIVANESS 12. - 15. 2. 2020

- Speciální a akční výstavní plochy na Spielwarenmesse budou plné zážitků

- WOODTEC 2020 se bude konat od 21. do 23. října

- NürnbergMesse startuje do „bombastického“ roku 2020

- Historicky největší veletrh FOR FISHING se blíží

- FOR THERM: veletrh krbů, kamen a kotlů

- Začíná předprodej na Mezinárodní turistickou burzu - ITB Berlin!

- Dovolujeme si Vás pozvat příští týden do Norimberku na mezinárodní veletrh perimetrické ochrany Perimenter Protection (14. -16. 1. 2020). Využijte nabídku a zajistěte si permanentní vstupenku zdarma!

Messe Karlsruhe

Copyright ©2009-2020: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Babice 38, 251 68 Kamenice
tel.: 604 759 978
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}