strechy praha 2020

it-sa
messe duesseldorf

arteo_cz

Vydejte se s námi dne 9.10.2019 na veletrh it-sa.

Vydejte se s námi dne 9.10.2019 na veletrh it-sa.

V rámci zájezdu bude bezplatně poskytnuta nejen vstupenka na veletrh, drobné občerstvení, ale také velmi originální dárek pro Vaši IT bezpečnost. Příspěvek na dopravu činí symbolických 399,- Kč. www. ...

Vše, co potřebujete vědět k návštěvě veletrhu FOR ARCH

Vše, co potřebujete vědět k návštěvě veletrhu FOR ARCH

Není pochyb o tom, že FOR ARCH je tím správným místem pro všechny kutily, řemeslníky, architekty a hlavně pro ty, kteří se chystají rekonstruovat či stavět. Mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH ...

Zvýhodněná cena výstavní plochy na brněnské zemědělské a lesnické veletrhy 2020 platí do 30. září

Zvýhodněná cena výstavní plochy na brněnské zemědělské a lesnické veletrhy 2020 platí do 30. září

Od 31. března do 4. dubna 2020 proběhne na brněnském výstavišti Mezinárodní veletrh zemědělské techniky TECHAGRO. Souběžně s ním proběhnou Mezinárodní lesnický a myslivecký veletrh SILVA REGINA a Vele ...

IFA Insider

MSV 2019

zpět

Dovolené za výhodné ceny, tipy na výlety, vše kolem svatby a pestrou nabídku knížek nabídnou jarní výstavy na Výstavišti Černá louka

Publikováno: 28.2.2014 14:26

Autor: Černá louka

Dovolené za výhodné ceny, tipy na výlety, vše kolem svatby a pestrou nabídku knížek nabídnou jarní výstavy na Výstavišti Černá louka

Poznejte pěkná a zajímavá místa! Vyberte si dovolenou podle svých představ! Podívejte se do míst, která jste ještě neviděli nebo zapomněli, kdy jste je naposledy navštívili. Pestrou nabídku zájezdů do zahraničí, tipů na dovolenou a výlety v tuzemsku přinese 17. ročník největší výstavy cestovního ruchu v Moravskoslezském kraji Dovolená a Region, Lázeňství. Probíhat bude ve dnech 7. - 9. března 2014 na Výstavišti Černá louka v Ostravě společně se 4. Ostravským knižním veletrhem a svatební výstavou Svatba. Za jedno vstupné tak návštěvníci mohou zhlédnout 3 výstavy.

Tradiční pobytové zájezdy do Chorvatska, Itálie, Řecka, Bulharska, Turecka, Černé Hory a jiných oblíbených destinací ale také poznávací a pobytové zájezdy např. na Slovensko, do Maďarska, Rakouska, Polska přinesou známé a ověřené cestovní kanceláře a agentury.
Své produkty představí i subjekty domácího cestovního ruchu. Návštěvníci zde najdou tipy na wellness pobyty, relaxační víkendy, aktivní dovolenou v regionech, výlety po městech, hradech, zámcích, horách, stezkách, vinařstvích, zábavních parcích a mnoho jiného. Prezentovat se budou kraje, regiony, turistická místa a centra. Poprvé se výstavy zúčastní Chorvatské turistické sdružení a na základě spolupráce s Asociací turistických informačních center ČR turistická informační centra z různých koutů republiky. V rámci výstavy Lázeňství se budou prezentovat lázně, lázeňská města a centra.
Dovolenou podle svých požadavků a přání si vybere každý. Vystavovatelé nabídnou dovolené pro rodiny s dětmi, seniory, osoby se zdravotním handicapem, majitelé pejsků nebo třeba zájemci o retro pobyty. Tradičně si pro návštěvníky připraví výstavní slevy.
Ve výstavních expozicích se návštěvníci seznámí s bohatou nabídkou produktů, dozví se mnoho zajímavostí z tradic a specifik jednotlivých míst. Nebudou chybět ochutnávky sýrů, uzenin, tradičních slovenských halušek nebo žinčice a lahodných moravských vín.
Zvláštní pozornost bude věnována tématům Turistika a Treking – turistika s dětmi, turistika pro seniory, rekreační turistika, pěší turistika a turistika horská a vysokohorská.
V první den výstavy, tj. 7. března 2014 se v konferenčním sále výstaviště bude konat konference pod názvem „Kvalita služeb poskytovaných turistickými informačními centry“. Konferenci pořádá Asociace turistických informačních center ČR pro své členy, partnery a samozřejmě také pro odbornou veřejnost. Konference se koná pod záštitou ministra pro místní rozvoj České republiky Mgr. Františka Lukla, MPA a Ing. Ivana Strachoně, náměstka hejtmana Moravskoslezského kraje.
Záštitu nad výstavu Dovolená a Region, Lázeňství převzal Moravskoslezský kraj.
V rámci doprovodného programu výstavy Dovolená a Region, Lázeňství je připravená výstava fotografií a předmětů z Jižní Ameriky, ochutnávka pravých argentinských steaků přímo od cestovatele Boba Stupky nebo ukázka nejmenší kuchyňky v hotelbusu, která je zapsána v České knize rekordů.
Velkým lákadlem budou určitě i soutěže o atraktivní ceny, jakými budou například zájezdy a wellness pobyty.
Již po šesté se na Černé louce bude konat svatební výstava Svatba. Návštěvníci zde pod jednou střechou najdou pestrou nabídku svatebních služeb. Budoucí manželé si mohou vybrat z nejnovějších kolekcí svatebních šatů, dámské, pánské i dětské svatební a společenské módy, svatebních doplňků, obuvi a trendových kolekcí snubních prstenů. Své představy budou moct zájemci konzultovat s ověřenými odborníky – kadeřnicemi, vizážistkami, cukrářkami, floristkami. Nebude chybět nabídka

šperků a bižuterie, spodního prádla, péče o tělo a ochutnávky svatebních koláčků, zákusků a dortů. Budou se zde prezentovat firmy nabízející tisk svatebních oznámení, fotografické služby a hudební produkci. Představí se místa pro svatební obřad a hostinu a cateringové firmy. Výstavní halu ozdobí svatební tabule v různém slavnostním designu, svatební vozy s dekoracemi a květinové aranžmá.
Výstavu bude provázet řada atraktivních přehlídek svatebních šatů, pánských obleků a společenských oděvů. Novinkou letošního ročníku jsou ukázky svatebního menu od známého šéfkuchaře. Těšit se můžete také na ukázky vázaní svatebních kytic, vizážistické a účesové show. Nebudou chybět i ukázky zdobení svatebních dortů podle nejnovějších trendů a barmanské show. Zájemkyně se mohou nechat učesat a nalíčit. Především pánům se určitě zatají dech při sledování módní přehlídky luxusního spodního prádla. Poprvé na výstavě návštěvníci najdou věštírnu, kde známá kartářka Naděžda Iždinská bude odpovídat na dotazy, jak ještě lépe naplánovat svůj „velký den“.
Opět jsou připraveny soutěže o hodnotné ceny jako například zlatý šperk, víkendový pobyt dle vlastního výběru, svatební dort, svatební kytici, poukaz na zapůjčení svatebních šatů a mnoho dalšího.
Letos podruhé se s výstavami bude konat i 4. Ostravský knižní veletrh. Novinky a to nejzajímavější z knižní produkce představí nakladatelé všech žánrů z celé České republiky. Prezentovat se budou největší kulturní organizace v Ostravě – Knihovna města Ostrava, Moravskoslezská vědecká knihovna, Knihcentrum, Česká televize a muzea z celé Moravy. Opět bude mít na výstavě svůj stánek nezisková organizace Celé Česko čte dětem, která se zaměřuje především na podporu čtenářské gramotnosti dětí a mládeže.
I letos veletrh nabídne bohatý kulturní doprovodný program v podobě autogramiád, autorského čtení, besed a setkání s autory či představení literárních novinek. Popularitu veletrhu mezi návštěvníky zvyšuje i skutečnost, že jej každoročně poctí svou účastí i několik předních českých literátů a lingvistických odborníků. Návštěvníci se mohou setkat například s Ing. Janem Zubatým, Václavem Žmolíkem, Michalem Sýkorou, Arnoštem Vašíčkem, Evženem Bočkem, Nelou Rywikovou.
V rámci doprovodného programu bude vyhodnocena soutěž O nejhezčí básničku na téma Pohádkový příběh nebo Kniha. Výhercům zazpívá Daniel Mrózek. Těšit se můžete na vystoupení Lindy Rybové a Kateřiny Winterové, které moderují relaci Vaříme podle Herbáře. Nenechte si ujít autogramiádu knihy Petry Braunové a Heleny Voldánové - Tajemství rodu. Novinkou letošního ročníku je kurz portrétní fotografie, na který je nutné se předem registrovat.
Nárok na zlevněné vstupné budou mít čtenáři Knihovny města Ostravy, Moravskoslezské vědecké knihovny.
Všechny návštěvníky výstav potěší v oddychové zóně kavárna se zákusky nejznámější ostravské značky. Nebude chybět dětský koutek se spoustou zábavy, her a dárečků.
Přijďte se podívat, těšíme se na Vás! Přijďte strávit pohodový den plný zážitků!
Další informace týkající se výstavy:
Otevírací doba:
7. - 8.3. 10:00 - 18:00 hodin
9.3. 10:00 - 16:00 hodin
Cena vstupného:
Dospělí 80,- Kč
Důchodci, děti, studenti, ZTP 50,- Kč
Hromadný vstup pro školy 20,- Kč

verze pro tisk >

Další články:

- Vydejte se s námi dne 9.10.2019 na veletrh it-sa.

- Vše, co potřebujete vědět k návštěvě veletrhu FOR ARCH

- Zvýhodněná cena výstavní plochy na brněnské zemědělské a lesnické veletrhy 2020 platí do 30. září

- MSV 2019 bude veletrhem technologií a inovací pro průmysl budoucnosti

- Festival Life! 2019 na brněnském výstavišti

- INTERBEAUTY PRAGUE a WORLD OF BEAUTY & SPA – Velkolepé spojení veletrhů krásy

- Zájezd na mezinárodní veletrh IT SECURITY, it-sa 2019

- FOR ARCH 2019 – mezinárodní stavební veletrh

- Mezinárodnímu veletrhu it security - it-sa 2019

- Veletrh FachPack se nezadržitelně blíží

- Co přinášejí veletrhy Marketing Mix?

- Největší světový veletrh obytných vozů a karavanů v Düsseldorfu

- Komfort znamená mít teplo i chlad. Účinná řešení ukáže FOR ARCH!

- Letní Flora Olomouc okouzlila přes 20 000 návštěvníků expozicí Česká krajina

- Veletrh hodinek a šperků HODINY A KLENOTY

- Veletrh dekorací, doplňků a dárků FOR DECOR & HOME

- Analýza českého veletržního a výstavního trhu za rok 2018

- MSV 2019 bude veletrhem technologií a inovací pro průmysl budoucnosti

- Shift AUTOMOTIVE: kongres zaměřený na budoucnost řízení v rámci veletrhu IFA Berlin

- Veletrh FachPack slaví čtyřicátiny!

U.T.SEC

Copyright ©2009-2019: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Ortenovo náměstí 2, 170 00 Praha 7
tel.: 266 007 226, 603 230 648
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}