arteo_cz

ILA
mEX 2019

veletrhy2019

MES Expo 2019 5. - 7. 11. 2019, Berlín

MES Expo 2019 5. - 7. 11. 2019, Berlín

MES Expo je mezinárodní veletrh pro dodavatele elektroniky v branži mobility, který návštěvníkům nabízí kompletní B2B platformu pro automobilový, užitkový a železniční průmysl. Veletrh představuje ide ...

AMB 2020 - registrace pro vystavovatele právě začíná

AMB 2020 - registrace pro vystavovatele právě začíná

Jen do konce června tohoto roku.

 

Sleva na plochu na veletrhu R+T 2021 jen do konce března

Další ročník veletrhu R+T se bude konat ve dnech od 22. do 26. února 2021. Využijte možnosti prezentovat na této přední světové platformě a registrujte se již nyní!

Veletrh užitkových vozidel a logistiky NUFAM Karlsruhe

ra-TL

zpět

Dovolené za výhodné ceny, tipy na výlety, vše kolem svatby a pestrou nabídku knížek nabídnou jarní výstavy na Výstavišti Černá louka

Publikováno: 28.2.2014 14:26

Autor: Černá louka

Dovolené za výhodné ceny, tipy na výlety, vše kolem svatby a pestrou nabídku knížek nabídnou jarní výstavy na Výstavišti Černá louka

Poznejte pěkná a zajímavá místa! Vyberte si dovolenou podle svých představ! Podívejte se do míst, která jste ještě neviděli nebo zapomněli, kdy jste je naposledy navštívili. Pestrou nabídku zájezdů do zahraničí, tipů na dovolenou a výlety v tuzemsku přinese 17. ročník největší výstavy cestovního ruchu v Moravskoslezském kraji Dovolená a Region, Lázeňství. Probíhat bude ve dnech 7. - 9. března 2014 na Výstavišti Černá louka v Ostravě společně se 4. Ostravským knižním veletrhem a svatební výstavou Svatba. Za jedno vstupné tak návštěvníci mohou zhlédnout 3 výstavy.

Tradiční pobytové zájezdy do Chorvatska, Itálie, Řecka, Bulharska, Turecka, Černé Hory a jiných oblíbených destinací ale také poznávací a pobytové zájezdy např. na Slovensko, do Maďarska, Rakouska, Polska přinesou známé a ověřené cestovní kanceláře a agentury.
Své produkty představí i subjekty domácího cestovního ruchu. Návštěvníci zde najdou tipy na wellness pobyty, relaxační víkendy, aktivní dovolenou v regionech, výlety po městech, hradech, zámcích, horách, stezkách, vinařstvích, zábavních parcích a mnoho jiného. Prezentovat se budou kraje, regiony, turistická místa a centra. Poprvé se výstavy zúčastní Chorvatské turistické sdružení a na základě spolupráce s Asociací turistických informačních center ČR turistická informační centra z různých koutů republiky. V rámci výstavy Lázeňství se budou prezentovat lázně, lázeňská města a centra.
Dovolenou podle svých požadavků a přání si vybere každý. Vystavovatelé nabídnou dovolené pro rodiny s dětmi, seniory, osoby se zdravotním handicapem, majitelé pejsků nebo třeba zájemci o retro pobyty. Tradičně si pro návštěvníky připraví výstavní slevy.
Ve výstavních expozicích se návštěvníci seznámí s bohatou nabídkou produktů, dozví se mnoho zajímavostí z tradic a specifik jednotlivých míst. Nebudou chybět ochutnávky sýrů, uzenin, tradičních slovenských halušek nebo žinčice a lahodných moravských vín.
Zvláštní pozornost bude věnována tématům Turistika a Treking – turistika s dětmi, turistika pro seniory, rekreační turistika, pěší turistika a turistika horská a vysokohorská.
V první den výstavy, tj. 7. března 2014 se v konferenčním sále výstaviště bude konat konference pod názvem „Kvalita služeb poskytovaných turistickými informačními centry“. Konferenci pořádá Asociace turistických informačních center ČR pro své členy, partnery a samozřejmě také pro odbornou veřejnost. Konference se koná pod záštitou ministra pro místní rozvoj České republiky Mgr. Františka Lukla, MPA a Ing. Ivana Strachoně, náměstka hejtmana Moravskoslezského kraje.
Záštitu nad výstavu Dovolená a Region, Lázeňství převzal Moravskoslezský kraj.
V rámci doprovodného programu výstavy Dovolená a Region, Lázeňství je připravená výstava fotografií a předmětů z Jižní Ameriky, ochutnávka pravých argentinských steaků přímo od cestovatele Boba Stupky nebo ukázka nejmenší kuchyňky v hotelbusu, která je zapsána v České knize rekordů.
Velkým lákadlem budou určitě i soutěže o atraktivní ceny, jakými budou například zájezdy a wellness pobyty.
Již po šesté se na Černé louce bude konat svatební výstava Svatba. Návštěvníci zde pod jednou střechou najdou pestrou nabídku svatebních služeb. Budoucí manželé si mohou vybrat z nejnovějších kolekcí svatebních šatů, dámské, pánské i dětské svatební a společenské módy, svatebních doplňků, obuvi a trendových kolekcí snubních prstenů. Své představy budou moct zájemci konzultovat s ověřenými odborníky – kadeřnicemi, vizážistkami, cukrářkami, floristkami. Nebude chybět nabídka

šperků a bižuterie, spodního prádla, péče o tělo a ochutnávky svatebních koláčků, zákusků a dortů. Budou se zde prezentovat firmy nabízející tisk svatebních oznámení, fotografické služby a hudební produkci. Představí se místa pro svatební obřad a hostinu a cateringové firmy. Výstavní halu ozdobí svatební tabule v různém slavnostním designu, svatební vozy s dekoracemi a květinové aranžmá.
Výstavu bude provázet řada atraktivních přehlídek svatebních šatů, pánských obleků a společenských oděvů. Novinkou letošního ročníku jsou ukázky svatebního menu od známého šéfkuchaře. Těšit se můžete také na ukázky vázaní svatebních kytic, vizážistické a účesové show. Nebudou chybět i ukázky zdobení svatebních dortů podle nejnovějších trendů a barmanské show. Zájemkyně se mohou nechat učesat a nalíčit. Především pánům se určitě zatají dech při sledování módní přehlídky luxusního spodního prádla. Poprvé na výstavě návštěvníci najdou věštírnu, kde známá kartářka Naděžda Iždinská bude odpovídat na dotazy, jak ještě lépe naplánovat svůj „velký den“.
Opět jsou připraveny soutěže o hodnotné ceny jako například zlatý šperk, víkendový pobyt dle vlastního výběru, svatební dort, svatební kytici, poukaz na zapůjčení svatebních šatů a mnoho dalšího.
Letos podruhé se s výstavami bude konat i 4. Ostravský knižní veletrh. Novinky a to nejzajímavější z knižní produkce představí nakladatelé všech žánrů z celé České republiky. Prezentovat se budou největší kulturní organizace v Ostravě – Knihovna města Ostrava, Moravskoslezská vědecká knihovna, Knihcentrum, Česká televize a muzea z celé Moravy. Opět bude mít na výstavě svůj stánek nezisková organizace Celé Česko čte dětem, která se zaměřuje především na podporu čtenářské gramotnosti dětí a mládeže.
I letos veletrh nabídne bohatý kulturní doprovodný program v podobě autogramiád, autorského čtení, besed a setkání s autory či představení literárních novinek. Popularitu veletrhu mezi návštěvníky zvyšuje i skutečnost, že jej každoročně poctí svou účastí i několik předních českých literátů a lingvistických odborníků. Návštěvníci se mohou setkat například s Ing. Janem Zubatým, Václavem Žmolíkem, Michalem Sýkorou, Arnoštem Vašíčkem, Evženem Bočkem, Nelou Rywikovou.
V rámci doprovodného programu bude vyhodnocena soutěž O nejhezčí básničku na téma Pohádkový příběh nebo Kniha. Výhercům zazpívá Daniel Mrózek. Těšit se můžete na vystoupení Lindy Rybové a Kateřiny Winterové, které moderují relaci Vaříme podle Herbáře. Nenechte si ujít autogramiádu knihy Petry Braunové a Heleny Voldánové - Tajemství rodu. Novinkou letošního ročníku je kurz portrétní fotografie, na který je nutné se předem registrovat.
Nárok na zlevněné vstupné budou mít čtenáři Knihovny města Ostravy, Moravskoslezské vědecké knihovny.
Všechny návštěvníky výstav potěší v oddychové zóně kavárna se zákusky nejznámější ostravské značky. Nebude chybět dětský koutek se spoustou zábavy, her a dárečků.
Přijďte se podívat, těšíme se na Vás! Přijďte strávit pohodový den plný zážitků!
Další informace týkající se výstavy:
Otevírací doba:
7. - 8.3. 10:00 - 18:00 hodin
9.3. 10:00 - 16:00 hodin
Cena vstupného:
Dospělí 80,- Kč
Důchodci, děti, studenti, ZTP 50,- Kč
Hromadný vstup pro školy 20,- Kč

verze pro tisk >

Další články:

- MES Expo 2019 5. - 7. 11. 2019, Berlín

- AMB 2020 - registrace pro vystavovatele právě začíná

- Sleva na plochu na veletrhu R+T 2021 jen do konce března

- IFA NEXT Startup Days na IFA 2019

- Stavíte nebo opravujete? Zařizujete interiér? Přijďte na Stavební veletrh do Brna!

- Strojírenský veletrh GLOBAL INDUSTRIE 2019

- Veletrh EuroCIS - technologie nikdy nespí!

- ITB Berlin 6. - 10. března 2019

- HOLIDAY WORLD od 21. do 24. února na Výstavišti v Holešovicích

- WEINmesse Berlin - Veletrh ušlechtilých vín startuje již zítra!

- SIMA-SIMAGENA 2019 - ODSTARTUJE UŽ ZA 10 DNÍ

- INTERNORGA 2019 již za měsíc

- Zlevněné vstupné na veletrh BUS2BUS v Berlíně 19. - 21. března 2019

- Možnost účasti zdarma na veletrhu BUS2BUS pro startupy 19. - 21. března 2019 (Berlín)

- Výsledky ankety MOTOCYKL ROKU 2019 budou vyhlášeny na veletrhu MOTOSALON

- FOR FISHING číslo 10: Přinese rybářské novinky a přivítá kaprařskou legendu Steva Briggse

- Kdo necestuje, nežije! HOLIDAY WORLD přinese tipy na dovolenou i zajímavé soutěže

- FOR PASIV a FOR WOOD: Jediné veletrhy v Praze na téma nízkoenergetického bydlení

- Vstupenky na veletrh REHAB

- SIMA-SIMAGENA 2019 - Den chovatelů v Paříži

LEARNTEC

Copyright ©2009-2019: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Ortenovo náměstí 2, 170 00 Praha 7
tel.: 266 007 226, 603 230 648
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}