veletrhy2019

R+T 2021
IT-TRANS veletrh IT v hromadné dopravě

arteo_cz

 

Slovenská kooperační burza Nitra 2019

Slovenská agentura pro rozvoj investic a obchodu (SARIO) zve české firmy na Slovenskou kooperační burzu Nitra 2019, která se koná v Nitře 22. května 2019 v rámci Mezinárodního strojírenského veletrhu ...

Jarní etapa výstavy FLORA OLOMOUC klepe na dveře

Jarní etapa výstavy FLORA OLOMOUC klepe na dveře

Hra světla a stínu, ve které se prolne půvab jarních květin s křehkou krásou skla. Strom jako symbol života a plynutí času… Květinová výstava Flora Olomouc 2019 ve dnech 25. – 28. dubna, zve na nevšed ...

MSV je klíčovým partnerem českého průmyslu

MSV je klíčovým partnerem českého průmyslu

Mezinárodní strojírenský veletrh se v Brně koná už 60 let a o účast je stále velký zájem. Letošní ročník opět ukáže poslední novinky a trendy v oblasti průmyslových technologií, představí fenomén digi ...

EUROGUSS

IFA

zpět

Interbeauty Prague - čas pro vaši krásu a zdraví

Publikováno: 16.10.2014 14:22

Autor: INCHEBA EXPO PRAHA

Interbeauty Prague - čas pro vaši krásu a zdraví

Přehlídku novinek a trendů ze světa kosmetiky, zkrašlovacích a relaxačních procedur nabídne tradiční podzimní veletrh kosmetiky a kadeřnictví Interbeauty Prague 2014. O návštěvníky 17. a 18. října budou pečovat v Průmyslovém paláci v Holešovicích špičkoví odborníci na krásu i zdraví a zkrášlí vás zde od hlavy až k patě. Nenechte si ujít možnost nákupů těch nejmodernějších přípravků, které současný trh s krásou nabízí.

Veletrh Interbeauty Prague se pyšní unikátním spojením nabídky kosmetických produktů a služeb společně s lékařskými konzultacemi a poradenstvím. „V průběhu dvou dní najdete na jednom místě přehled hvězdných kosmetických novinek, můžete vyzkoušet řadu přípravků a procedur na vlastní kůži, vystavovatelé vás seznámí s revolučními zkrášlovacími a relaxačními technikami a nabídnou trendová řešení napříč oborem. Pozornost bude věnována doslova každému kousku těla, a to od vlasů přes obličej, dekolt, nehty až po chodidla. Přehlídka produktů bude mimořádně pestrá, navíc s možností přímého nákupu, a to za skvělé veletržní slevy. Přijďte k nám nenalíčená a odejděte jako bohyně! Profesionální vizážisté z Asociace vizážistů a stylistů ČR Vás zdarma nalíčí ve Střední hale paláce v tak zvaném Make-up pointu. Pro všechny návštěvníky je navíc připraven báječný dárek a to aplikace VINYLUXU nebo SHELLACU na vaše nehty ZDARMA od tvůrců CND Shellac,“ říká Markéta Holatová, tisková mluvčí pořadatelské Incheby Praha.

Odejděte ještě krásnější! Návštěvníci veletrhu mohou zažít úžasnou velkou proměnu zdarma, která zahrnuje nový účes, líčení, styling a péči o nehty. Změnu podstoupí vybraní jedinci z řad příchozích.

Buďte nejen krásná, ale i zdravá! Zveme vás do bezplatné dermatologické poradny Clinique, kde vám odborníci otestují pleť a navrhnou řešení případných problémů. Pod záštitou Prof. MUDr. Petra Arenbergera si můžete v tradičním Stanu proti melanomu nechat zdarma vyšetřit mateřská znaménka. V expozici Oční kliniky DuoVize vám bezplatně změří zrak a případně doporučí nejvhodnější řešení pro odstranění dioptrií. Pokud vás zajímá aktuální složení vašeho těla, určitě využijte možnost měření přístrojem Bodystat. Výsledek můžete rovnou konzultovat s odborníky z Petra Clinic. Jedinečná šance se nabízí pro ty, kdo uvažují o plastické operaci. Plastický chirurg MUDr. David Tomášek vás při bezplatné konzultaci podrobně seznámí s průběhem jednotlivých zákroků. A vůbec poprvé pro Vás máme taktéž zdarma diagnózu vlasové pokožky pomocí speciální vlasové mikrokamery, která 250x zvětší váš vlas. Profesionální tricholog vám následně poradí jak problém vyřešit.

Senzační vlasová show! Kolem vlasů se bude točit část nabídky vystavovatelů i doprovodného programu. Čekají na vás světové trendy v účesech! Milovníky kadeřnických vychytávek zveme na velkolepou vlasovou show světového formátu. Kadeřnická show se seminářem a podrobnými ukázkami a výkladem střihových a barvicích technik Akademie BES Miláno PLANETS bude skvělou inspirací v přímém přenosu. Předvádět bude Saverio Palma a BES tým ČR.

Sexy podívaná i pro pány! Zveme Vás na úchvatnou podívanou sexy krásek bez šatů. Finalistky modelingové soutěže Czech Beauty, tedy nádherné glamour modelky, předvedou jen pro vás v sobotu 18. října show luxusního spodního prádla Werso. V rámci druhého ročníku soutěže World Make-up Wars 2014 se těšte také na atraktivní bitvu o tělo Battle of bodies. Tou se budete moci kochat v sobotu v Levém křídle Průmyslového paláce již od samého začátku výstavy, tedy od 9 do 13 hodin. Téměř nahá ženská těla špičkoví umělci obléknou pouze do barev. Slavnostní vyhlášení proběhne na pódiu ve 14 hodin. Tato mezinárodní soutěž tvůrců techniky airbrush, face & body make-upu a vizáže bude mít letos soutěžní téma Tom a Jerry. Pořadatelem je Pei Academy. A to zdaleka není vše. Poznejte zblízka speciální efekty SFX, tedy iluze a triky používané ve filmu, televizi, divadle, videohrách a simulátorech. Ti nejzkušenější maskéři ze slavných filmových ateliérů a jejich následovníci předvedou před zraky diváků výrobu masek do hollywodských filmů.

VIP celebrity na Interbeauty Prague! Na stánku Make-Up Institute Prague se bude konat extravagantní make-up líčení a speciální efekty na známých tvářích. V pátek se můžete od 10 hodin těšit na Lenku Krobotovou, Kateřinu Mátlovou, Martinu Pártlovou a Lindu Finkovou a v půl třetí přijde na řadu Romana Pavelková. V sobotu budete od 10 hodin svědky proměny Vendulky Křížové, Míši Štoudkové, Nikol Kouklové a v půl třetí dorazí Míša Nosková. S tváří veletrhu Monikou Žídkovou si můžete popovídat v sobotu od 15 hodin na pódiu v Levém křídle Průmyslového paláce.

Oborové profi soutěže! Veletrh doprovodí Make-up show nabízející přehlídku extravagantního make-up líčení a speciálních efektů. Atraktivní disciplínou bude také Nail Design 2014 – již 5. Mistrovství České republiky profesionálních nehtových designérek nebo Profi Studio Nail Cup 2014 – 7. Mistrovství České republiky v kombinovaných nehtových technikách modeláže a studiového zdobení nehtů.

Jak být snadno a rychle IN? Odbornice ze Schwarzkopf Professional, hvězdy Karolína Kadlecová a Veronika Bušová budou na hlavním pódiu v průběhu obou dní předvádět rychlý styling od plážových až po večerní účesy s použitím produktů Schwarzkopf Professional. V expozici Schwarzkopf Professional ve Střední hale Průmyslového paláce budou navíc probíhat i ukázky použití stylingových produktů a odborné konzultace.

Jedno je tedy jisté. Z INTERBEAUTY PRAGUE odejdete krásnější a spokojenější ….

Otevírací doba veletrhu je v pátek i sobotu od 9 do 18 hodin. Základní vstupné 120 Kč, zlevněný vstup 80 Kč po registraci na webu: www.interbeautyprague.cz/o-veletrhu/vstupenka-se-slevou.html
Děti do 10 let a ZTP/P s doprovodem 1 osoby vstupné zdarma.

Podrobné informace o veletrhu najdete na webu www.interbeautyprague.cz a také na facebookovém profilu www.facebook.com/interbeauty.prague. Těšíme se na Vás!

Doprovodný program ke stažení

verze pro tisk >

Další články:

- Slovenská kooperační burza Nitra 2019

- Jarní etapa výstavy FLORA OLOMOUC klepe na dveře

- MSV je klíčovým partnerem českého průmyslu

- Hospodářská zvířata na výstavišti v Brně

- Národní výstava myslivosti s novou koncepcí

- AMB slaví výročí

- První máj ve znamení Krkonošského veletrhu v Trutnově

- AUTOSHOW PRAHA poprvé v Letňanech!

- Reklama, tisk a obaly jdou ruku v ruce

- Výstaviště Flora Olomouc se promění v lázeňskou promenádu

- Čtyři dny plné novinek a zábavy na FOR FAMILY

- Pozvánka na delegační cestu zdarma na veletrh DMEA ve dnech 9. – 10. dubna 2019

- DMEA (conhIT) 9. - 11. dubna 2019

- Jen do konce března sleva na plochu - R+T 2021

- AMB 2020 - přihlášek každý den přibývá

- Symbol stromu propojí expozice jarní Flory Olomouc 2019

- Veletrh STŘECHY PRAHA s absolutním rekordem v návštěvnosti

- FOR BIKES – UŽ 10 LET SPOLU!

- Ostrava je připravena být rájem včelařů

- Víte kam zajít pro inspiraci a nové trendy v bydlení a stavebnictví? Na výstavu STAVÍME, BYDLÍME do Jihlavy!

Banner Messe Stuttgart

Copyright ©2009-2019: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Ortenovo náměstí 2, 170 00 Praha 7
tel.: 266 007 226, 603 230 648
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}