arteo_cz

fachPack
Mezinárodní veletrh lodí Hamburg

veletrhy2019

Zvýhodněná cena výstavní plochy na brněnské zemědělské a lesnické veletrhy 2020 platí do 30. září

Zvýhodněná cena výstavní plochy na brněnské zemědělské a lesnické veletrhy 2020 platí do 30. září

Od 31. března do 4. dubna 2020 proběhne na brněnském výstavišti Mezinárodní veletrh zemědělské techniky TECHAGRO. Souběžně s ním proběhnou Mezinárodní lesnický a myslivecký veletrh SILVA REGINA a Vele ...

MSV 2019 bude veletrhem technologií a inovací pro průmysl budoucnosti

MSV 2019 bude veletrhem technologií a inovací pro průmysl budoucnosti

Šedesátý první ročník Mezinárodního strojírenského veletrhu návštěvníkům opět ukáže poslední novinky a trendy v oblasti průmyslových technologií. Ve dnech 7. až 11. října 2019 se v Brně představí více ...

Festival Life! 2019 na brněnském výstavišti

Festival Life! 2019 na brněnském výstavišti

Festival tance, zábavy a sportu rozproudí haly brněnského výstaviště začátkem listopadu, konkrétně 8.-10.11. Jeho tvářemi pro rok 2019 budou ambasador Ondřej Sokol, moderátorka Lucie Borhyová a řada z ...

CMS Berlín 2019

INTEREBAUTY PRAGUE

zpět

Interbeauty Prague - čas pro vaši krásu a zdraví

Publikováno: 16.10.2014 14:22

Autor: INCHEBA EXPO PRAHA

Interbeauty Prague - čas pro vaši krásu a zdraví

Přehlídku novinek a trendů ze světa kosmetiky, zkrašlovacích a relaxačních procedur nabídne tradiční podzimní veletrh kosmetiky a kadeřnictví Interbeauty Prague 2014. O návštěvníky 17. a 18. října budou pečovat v Průmyslovém paláci v Holešovicích špičkoví odborníci na krásu i zdraví a zkrášlí vás zde od hlavy až k patě. Nenechte si ujít možnost nákupů těch nejmodernějších přípravků, které současný trh s krásou nabízí.

Veletrh Interbeauty Prague se pyšní unikátním spojením nabídky kosmetických produktů a služeb společně s lékařskými konzultacemi a poradenstvím. „V průběhu dvou dní najdete na jednom místě přehled hvězdných kosmetických novinek, můžete vyzkoušet řadu přípravků a procedur na vlastní kůži, vystavovatelé vás seznámí s revolučními zkrášlovacími a relaxačními technikami a nabídnou trendová řešení napříč oborem. Pozornost bude věnována doslova každému kousku těla, a to od vlasů přes obličej, dekolt, nehty až po chodidla. Přehlídka produktů bude mimořádně pestrá, navíc s možností přímého nákupu, a to za skvělé veletržní slevy. Přijďte k nám nenalíčená a odejděte jako bohyně! Profesionální vizážisté z Asociace vizážistů a stylistů ČR Vás zdarma nalíčí ve Střední hale paláce v tak zvaném Make-up pointu. Pro všechny návštěvníky je navíc připraven báječný dárek a to aplikace VINYLUXU nebo SHELLACU na vaše nehty ZDARMA od tvůrců CND Shellac,“ říká Markéta Holatová, tisková mluvčí pořadatelské Incheby Praha.

Odejděte ještě krásnější! Návštěvníci veletrhu mohou zažít úžasnou velkou proměnu zdarma, která zahrnuje nový účes, líčení, styling a péči o nehty. Změnu podstoupí vybraní jedinci z řad příchozích.

Buďte nejen krásná, ale i zdravá! Zveme vás do bezplatné dermatologické poradny Clinique, kde vám odborníci otestují pleť a navrhnou řešení případných problémů. Pod záštitou Prof. MUDr. Petra Arenbergera si můžete v tradičním Stanu proti melanomu nechat zdarma vyšetřit mateřská znaménka. V expozici Oční kliniky DuoVize vám bezplatně změří zrak a případně doporučí nejvhodnější řešení pro odstranění dioptrií. Pokud vás zajímá aktuální složení vašeho těla, určitě využijte možnost měření přístrojem Bodystat. Výsledek můžete rovnou konzultovat s odborníky z Petra Clinic. Jedinečná šance se nabízí pro ty, kdo uvažují o plastické operaci. Plastický chirurg MUDr. David Tomášek vás při bezplatné konzultaci podrobně seznámí s průběhem jednotlivých zákroků. A vůbec poprvé pro Vás máme taktéž zdarma diagnózu vlasové pokožky pomocí speciální vlasové mikrokamery, která 250x zvětší váš vlas. Profesionální tricholog vám následně poradí jak problém vyřešit.

Senzační vlasová show! Kolem vlasů se bude točit část nabídky vystavovatelů i doprovodného programu. Čekají na vás světové trendy v účesech! Milovníky kadeřnických vychytávek zveme na velkolepou vlasovou show světového formátu. Kadeřnická show se seminářem a podrobnými ukázkami a výkladem střihových a barvicích technik Akademie BES Miláno PLANETS bude skvělou inspirací v přímém přenosu. Předvádět bude Saverio Palma a BES tým ČR.

Sexy podívaná i pro pány! Zveme Vás na úchvatnou podívanou sexy krásek bez šatů. Finalistky modelingové soutěže Czech Beauty, tedy nádherné glamour modelky, předvedou jen pro vás v sobotu 18. října show luxusního spodního prádla Werso. V rámci druhého ročníku soutěže World Make-up Wars 2014 se těšte také na atraktivní bitvu o tělo Battle of bodies. Tou se budete moci kochat v sobotu v Levém křídle Průmyslového paláce již od samého začátku výstavy, tedy od 9 do 13 hodin. Téměř nahá ženská těla špičkoví umělci obléknou pouze do barev. Slavnostní vyhlášení proběhne na pódiu ve 14 hodin. Tato mezinárodní soutěž tvůrců techniky airbrush, face & body make-upu a vizáže bude mít letos soutěžní téma Tom a Jerry. Pořadatelem je Pei Academy. A to zdaleka není vše. Poznejte zblízka speciální efekty SFX, tedy iluze a triky používané ve filmu, televizi, divadle, videohrách a simulátorech. Ti nejzkušenější maskéři ze slavných filmových ateliérů a jejich následovníci předvedou před zraky diváků výrobu masek do hollywodských filmů.

VIP celebrity na Interbeauty Prague! Na stánku Make-Up Institute Prague se bude konat extravagantní make-up líčení a speciální efekty na známých tvářích. V pátek se můžete od 10 hodin těšit na Lenku Krobotovou, Kateřinu Mátlovou, Martinu Pártlovou a Lindu Finkovou a v půl třetí přijde na řadu Romana Pavelková. V sobotu budete od 10 hodin svědky proměny Vendulky Křížové, Míši Štoudkové, Nikol Kouklové a v půl třetí dorazí Míša Nosková. S tváří veletrhu Monikou Žídkovou si můžete popovídat v sobotu od 15 hodin na pódiu v Levém křídle Průmyslového paláce.

Oborové profi soutěže! Veletrh doprovodí Make-up show nabízející přehlídku extravagantního make-up líčení a speciálních efektů. Atraktivní disciplínou bude také Nail Design 2014 – již 5. Mistrovství České republiky profesionálních nehtových designérek nebo Profi Studio Nail Cup 2014 – 7. Mistrovství České republiky v kombinovaných nehtových technikách modeláže a studiového zdobení nehtů.

Jak být snadno a rychle IN? Odbornice ze Schwarzkopf Professional, hvězdy Karolína Kadlecová a Veronika Bušová budou na hlavním pódiu v průběhu obou dní předvádět rychlý styling od plážových až po večerní účesy s použitím produktů Schwarzkopf Professional. V expozici Schwarzkopf Professional ve Střední hale Průmyslového paláce budou navíc probíhat i ukázky použití stylingových produktů a odborné konzultace.

Jedno je tedy jisté. Z INTERBEAUTY PRAGUE odejdete krásnější a spokojenější ….

Otevírací doba veletrhu je v pátek i sobotu od 9 do 18 hodin. Základní vstupné 120 Kč, zlevněný vstup 80 Kč po registraci na webu: www.interbeautyprague.cz/o-veletrhu/vstupenka-se-slevou.html
Děti do 10 let a ZTP/P s doprovodem 1 osoby vstupné zdarma.

Podrobné informace o veletrhu najdete na webu www.interbeautyprague.cz a také na facebookovém profilu www.facebook.com/interbeauty.prague. Těšíme se na Vás!

Doprovodný program ke stažení

verze pro tisk >

Další články:

- Zvýhodněná cena výstavní plochy na brněnské zemědělské a lesnické veletrhy 2020 platí do 30. září

- MSV 2019 bude veletrhem technologií a inovací pro průmysl budoucnosti

- Festival Life! 2019 na brněnském výstavišti

- INTERBEAUTY PRAGUE a WORLD OF BEAUTY & SPA – Velkolepé spojení veletrhů krásy

- Zájezd na mezinárodní veletrh IT SECURITY, it-sa 2019

- FOR ARCH 2019 – mezinárodní stavební veletrh

- Mezinárodnímu veletrhu it security - it-sa 2019

- Veletrh FachPack se nezadržitelně blíží

- Co přinášejí veletrhy Marketing Mix?

- Největší světový veletrh obytných vozů a karavanů v Düsseldorfu

- Komfort znamená mít teplo i chlad. Účinná řešení ukáže FOR ARCH!

- Letní Flora Olomouc okouzlila přes 20 000 návštěvníků expozicí Česká krajina

- Veletrh hodinek a šperků HODINY A KLENOTY

- Veletrh dekorací, doplňků a dárků FOR DECOR & HOME

- Analýza českého veletržního a výstavního trhu za rok 2018

- MSV 2019 bude veletrhem technologií a inovací pro průmysl budoucnosti

- Shift AUTOMOTIVE: kongres zaměřený na budoucnost řízení v rámci veletrhu IFA Berlin

- Veletrh FachPack slaví čtyřicátiny!

- Na MSV 2019 bude představena Digitální továrna 2.0 tak, jako ještě nikdy

- RecyclingAktiv a TiefbauLive již za pár týdnů

IFA

Copyright ©2009-2019: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Ortenovo náměstí 2, 170 00 Praha 7
tel.: 266 007 226, 603 230 648
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}