silva regina 2020

ILA
Intergastra 2020

Warning: Division by zero in /home/httpd/html/id/euroexpo/lib/incl-reklama2.php on line 218

Lasys 2020

STYL a KABO přivítají úplně nové firmy

STYL a KABO přivítají úplně nové firmy

Mezinárodní veletrhy STYL a KABO se mohou pochlubit skutečně dlouholetou tradicí. V únoru roku 2020 se na brněnském výstavišti koná již jejich 55. ročník a pamětníci jistě potvrdí, že si za dobu své e ...

Celosvětově úspěšně s oborovými jedničkami wire, Tube a VALVE WORLD EXPO

Celosvětově úspěšně s oborovými jedničkami wire, Tube a VALVE WORLD EXPO

Veletrhy oborů výroby, zpracování a obrábění kovů, drátů a kabelů, trubek a rour, železa i oceli mají v Düsseldorfu dlouhou tradici. Metals and Flow Technologies worldwide – heslo, které vystihuje mez ...

MSV 2020 s technologickými veletrhy IMT, FOND-EX, WELDING, PROFINTECH a PLASTEX

MSV 2020 s technologickými veletrhy IMT, FOND-EX, WELDING, PROFINTECH a PLASTEX

Nadcházející Mezinárodní strojírenský veletrh ukáže ještě více z digitalizace průmyslu, jeho nosným oborem bude tradičně obrábění a tváření. 62. ročník MSV očekává 80 tisíc odborníků, kteří přijedou z ...

BRAU BEVIALE 2020

motocykl roku 2020

zpět

Třikrát úspěch! MOULDING EXPO je tržiště pro průmysl a nápady

Publikováno: 8.8.2019 13:00

Autor: Messe Stuttgart

Pozitivní hodnocení třetího ročníku veletrhu / Místo setkání klíčových hráčů potvrzuje jeho postavení na trhu

Třetí ročník veletrhu MOULDING EXPO byl opět v centru pozornosti evropského průmyslu nástrojů, prototypů a forem. Přibližně polovina vystavovatelů přichází z hlavní oblasti tohoto high-tech průmyslu. Veletrh proto nabízí stabilní platformu, kde si vystavovatelé mohou vyměňovat informace a zkušenosti se zákazníky a dodavateli, ale také se svými kolegy z oboru.

MOULDING EXPO se etabloval jako vedoucí platforma tohoto odvětví. Podle Ulricha Kromera von Baerle to dokazují dva aspekty: „Odbornost návštěvníků je značně nadprůměrná, 79% z nich je odpovědných za nákup a rozhodování,“ uvedl generální ředitel Messe Stuttgart. „30 % návštěvníků přichází také přímo z odvětví výroby nástrojů a forem.“ Podle generálního ředitele Messe Stuttgart je cílem spojovat účastníky, čehož bylo na MOULDING EXPO úspěšně dosaženo - v neposlední řadě díky mezinárodnímu doprovodnému programu. Návštěvníci strávili na stuttgartském výstavišti průměrně 1,3 dne. Podle názoru Ulricha Kromera von Baerle to dokazuje, že nabídka je zaměřena na potřeby průmyslu.


MOULDING EXPO je stále důležitější na mezinárodní úrovni

12 943 obchodních návštěvníků z 59 zemí přišlo zhlédnout produkty a služby 705 vystavovatelů uprostřed nejsilnějšího průmyslového regionu Evropy. 17% návštěvníků přišlo ze zahraničí, např. Turecko, Itálie a Portugalsko - zemí spojených s výrobou nástrojů, prototypů a forem. Zahraniční vystavovatelé využívají veletrh například k iniciaci a koordinaci projektů spolupráce.

Jednou z těchto společností je Cavalier Tool & Manufacturing z kanadského klastru ve Windsoru, která se poprvé představila jako vystavovatel na mezinárodním veletrhu nástrojů, prototypů a forem: „Sjednoceni jsme silnější, než když stojíme proti sobě. To je cíl, kterého zde chceme dosáhnout. Svět je pro nás všechny dost velký, “řekl Brian Bendig, majitel společnosti pro výrobu high-tech nástrojů a forem se 150 zaměstnanci.

Pro Kern Microtechnik, výrobce CNC výrobních center, MOULDING EXPO představuje příležitost i výzvu. Generální ředitel Simon Eickholt: „MOULDING EXPO přitahuje odborníky ze společností vyrábějících nástroje, prototypy a formy, kteří rozhodně přijdou na náš stánek a hledají řešení pro konkrétní projekty. Kontakty, které zde navazujeme, jsou prvotřídní. Také proto, že společnosti vyrábějící nástroje kladou stále vyšší požadavky na kvalitu povrchu, na přesné řezání materiálů a na automatizovaná řešení. “

O veletrhu MOULDING EXPO

Moulding Expo (MEX) Stuttgart se koná každé dva roky a skládá se ze dvou vystavovatelských oblastí. Do první patří klasická výroba nástrojů a forem s tvářecími a prototypovými nástroji, konstrukce měřidel a upínacích přípravků se silnou orientací na uživatele. Ve druhé pak jsou výrobci a systémy pro výrobu nářadí a forem (kovoobráběcích stroje a přesné nástroje, ostatní obráběcí stroje s ubíráním materiálu, stroje pro povrchovou úpravu, svářecí stroje, systémy horkých vtoků, atd.) Koncept veletrhu byl vyvinut významnými průmyslovými podniky a je podporován třemi nejdůležitějšími asociacemi oboru: Verband Deutscher Maschinen- und Anlagenbau (VDMA) – Asociace německých výrobců strojů a zařízení, Verein Deutscher Werkzeugmaschinenfabriken (VDW) – Asociace německých výrobců obráběcích strojů a Verband Deutscher Werkzeug- und Formenbauer (VDWF) – Asociace německých nástrojařů a výrobců forem.


MOLDING EXPO 2021 se bude konat ve dnech 8. až 11. června 2021 opět souběžně s automobilovými výstavami UKi Media & Events.

Pro další informace kontaktujte oficiální zastoupení veletrhu v ČR firmu Naveletrh s.r.o. na info@naveletrh.cz

http://www.naveletrh.cz

verze pro tisk >

Další články:

- STYL a KABO přivítají úplně nové firmy

- Celosvětově úspěšně s oborovými jedničkami wire, Tube a VALVE WORLD EXPO

- MSV 2020 s technologickými veletrhy IMT, FOND-EX, WELDING, PROFINTECH a PLASTEX

- Beviale Family se nadále rozrůstá

- Odstartovala anketa Motocykl roku 2020

- Veletrh střech, nářadí a dřeva v Praze Letňanech

- Brněnské zemědělské a lesnické veletrhy se zaměří na hospodaření v době klimatické změny

- MOTOSALON 2020 má dobře nastartováno

- IWA OutdoorClassics 2020 ve znamení digitální transformace

- Mezinárodní veletrh přírodní kosmetiky VIVANESS 12. - 15. 2. 2020

- Speciální a akční výstavní plochy na Spielwarenmesse budou plné zážitků

- WOODTEC 2020 se bude konat od 21. do 23. října

- NürnbergMesse startuje do „bombastického“ roku 2020

- Historicky největší veletrh FOR FISHING se blíží

- FOR THERM: veletrh krbů, kamen a kotlů

- Začíná předprodej na Mezinárodní turistickou burzu - ITB Berlin!

- Dovolujeme si Vás pozvat příští týden do Norimberku na mezinárodní veletrh perimetrické ochrany Perimenter Protection (14. -16. 1. 2020). Využijte nabídku a zajistěte si permanentní vstupenku zdarma!

- Pojeďte s námi do bio světa - dne 13. 2. pořádáme zájezd na veletrh BIOFACH

- Vydejte se již příští týden do Norimberku na mezinárodní veletrh perimetrické ochrany Perimenter Protection ( 14. -16. 1. 2020) a zajistěte si permanentní vstupenku zdarma!

- boot 2020 - Vychutnejte si sport a vodní živel z nového pohledu

FOR BOAT

Copyright ©2009-2020: Euroveletrhy.cz
Provozovatelem veletržního portálu euroexpo.cz je vydavatelství EUROEXPO
Babice 38, 251 68 Kamenice
tel.: 604 759 978
e-mail: redakce@euroveletrhy.cz
KONTAKT, O PROJEKTU

KONTAKT
O PROJEKTU
JAK PUBLIKOVAT A INZEROVAT
PRO PARTNERY

Vyhledávání:

OK
}